Tartlannade klubid oli Bundesligas omavahel vastamisi

Triitoni klubi kaks tippmängijat olid läinud nädalavahetusel taas võistluses oma klubide eest Saksamaa Bundesligas ning kohtusid ka mänguväljakul.

Kristin Kuuba tööandja 1. BC Wipperfed kohtus laupäeval, 30. oktoobril võõrsil SG Schorndorfiga ja võitis 6:1. Kuuba oli platsil nii paaris- kui ka üksikmängus ning kindlustas klubile võidupunkte. Koos inglanna Jenny Moore’iga alistas ta paaris Elizabeth Tolmani ja Kerstin Wagneri 11:6, 9:11, 11:9, 11:1, üksikmängus aga viiegeimilises heitluses taanlanna Josefine Redkjær Jenseni. Kuuba kaotas esimese geimi 10:12 ja teise 9:11, kuid võitis järgmised kolm 11:9, 11:5 ja 11:9.

Pühapäeval olid Wipperfeldi sulgpallurid külas Münchenis, Kati-Kreet Marrani koduklubil TSV Neuhausen-Nymphenburgil. Võit tuli seegi kord, numbrid 5:2. Paarismängus olid tartlannad ka teine teiselpool võrku, Kristin koos Jenny Moore’i ja Kati-Kreet koos Annabella Jägeriga. Võitsid külalised 11:8, 11:6, 11:8. Üksikmängus vajas Kuuba seekord vaid kolme geimi, Kaja Stankovic sai alistatud 11:7, 11:3, 11:5. Marran oli Müncheni klubi eest platsil ka segapaarismängus koos Tobias Wadenkaga ning selleski kohtumises tuli võõrustajatel tunnistada Wipperfeldi esindajate Gregory Mairsi ja Jenny Moore’i paremust 11:6, 11:8, 12:10.

Päev varem oli TSV Neuhausen-Nymphenburg kodus pidanud tasavägise heitluse 1. BC Beueliga, kuid sellegi kaotanud, 3:4. Laupäeval olid Marran ja tema partner Annabella Jäger paarismängus võidukad, alistades Hannah Pohli ja Brid Stepperi 11:8, 11:7, 8:11, 11:6. Matši saatus otsustati segapaarismängus, kus Wadenka ja Jäger kaotasid Beueli segapaarile geimidega 1:3.

Wipperfeldil on nüüd seitsmest kohtumisest 17 punkti ning tabeli üllatusliidrist, alles selleks hooajaks Bundesliga kõrgseltskonda tõusnud SV Fun-Ball Dortelweilist jäädakse maha vaid ühe punktiga. Kolmas on tiitlikaitsja 1. BC Saarbrücken-Bischmisheim 16 punktiga. Viis punkti kogunud TSV Neuhausen-Nymphenburg on üheteistkümne klubi konkurentsis kümnendal kohal.

Põhiturniir jätkub 20. novembril, mil Wipperfeld mängib kodus Beueli ja TSV Neuhausen-Nymphenburg võõrsil SG Schorndorfiga.