Austria klubimeister selgub 1. mail

Austria 1. Bundesliga finaalseeria teises kohtumises võitis ASKÖ Traun kohalikus Sportzentrumis tänu kuldsele geimile ASV Pressbaumi ning Austria parim sulgpalliklubi selgub kolmapäeval, 1. mail samas saalis peetava kolmanda kohtumisega. Finaali avavaatuse 20. aprillil Pressbaumi saalis oli võitnud koduvõistkond 5:2.

Catlyn Kruus käis Trauni klubi eest väljakul taas kaks korda. Paarismängus oli tartlanna koos Florentina Constantinescuga Rumeeniast võidupunkti tooja, sest tšehhitarid Lucie Černá ja Alžběta Bášová alistati pärast 19:21 kaotatud avageimi 21:11 ja 21:17. Üksikmängus jäi Kruus aga Černále kindlalt alla 14:21, 11:21.

Veel võitsid võõrustajate poolelt kõik kolm meesüksikmängijat – Collins-Valentine Filimon, Wolfgang Gnedt ja Kai Niederhuber. Bundesliga reeglid näevad ette, et kui üldseis on pärast kaheksat kohtumist viigiline 4:4, mängitakse võitja selgitamiseks nn kuldne geim. Matši saatuse otsustasid Filimon ja külaliste Iskandar Zulkarnain. Nii nagu põhimängus (22:20, 21:17), jäi ka nüüd peale Filimon tulemusega 21:18 ning tagas ASKÖ-le finaalseeria jätkumise.