PROFESSIONAALNE REKETITE KEELESTAMINE

Anname teade, et meie sulgpalliklubis TRIITON on olemas kaasaegne ja professionaalne reketite keelestamise
(spinnimise) masin YONEX es 5 protech stringing machine, mis võimaldab keelestada reketeid väga kvaliteetselt ja täpselt soovitud tugevusega.

Sulgpalli reketi keelestamine 10 eurot + valitud keelt hind (BG-80, ultimax jne. 5 eurot ja aerobite 7 eurot)

Professionaalne ja kvaliteetne reketite keelestamine. Suures valikus erinevate värvidega ja erinevate omadusetega keeli. Keelte pingelisus ja õige valik on üks olulisi kompnente parima mängu ja tulemuse saavutamisel nii tipptasemel kui ka harrastaja tasemel.

Tihti ei osata, ega taheta tähelepanu pöörata reketi keeltele, mis on üliolulised sulgpalli mängimisel. Kui löögi kvaliteet hakkab langema, võib põhjus olla väljaveninud keeltes. Iga asi, mis suure pinge all seisab, nii öelda väsib ja annab järele. Kindlasti on paljud tundnud, värskelt keelestatud reketil lendab pall erksamalt ja sujuvamalt kui vanal. Vanade ja väsinud keelte kasutamine võib põhjustada käeliigeste probleeme ning rääkimata kehvast mängutundest. Uuesti keelestamisel on alati oluline meeles pidada valitud keeled ja reketi keelestamispinge, kuna seda informatsiooni saab kasutada edaspidiste valikute tegemisel.

Et kõik klapiks, peavad keeled ja keelestuspinge sobima kokku mängustiili ja reketiga. Kui on mure, anna endast teada ning aitan teil leida just TEILE sobiva kooskõla selles osas.
Sander Merits
+372 53 666 158
sandermerits@gmail.com
Värskelt keelestatud reket on puhas nauding!

NET spordihallis keelestab meie treener Reimo Rajasalu. Rohkem infot siit : http://www.sulgpallihall.ee/reketite-keelestamine/