Selleks, et klubi ja pere vaheline koostöö sujuks ladusalt, oleme välja töötanud mõningad punktid, millest palume ka Teil kinni pidada.

  • Klubiga liitumine– enne lepingu sõlmimist on võimalus lapsel või täiskasvanul osaleda tasuta proovitreeningutel ühe nädala jooksul. Kui prooviaja möödudes on soov liituda klubiga, tuleb täita ankeet ning algab klubi liikmemaksu tasumine. Lepingutasu puudub.

 
Vastavalt sulgpalliklubi Triitoni kodukorrale on tegemist liikmemaksuga. Liikmemaksu suurus ei sõltu lapse kohaloleku aktiivsusest, see tõttu on liikmemaksu suurus igakord sama, isegi kui laps puudub 25%, 50% või 75% treeningutest. Küll aga on erand ehk liikmemaksu puhkus, kui laps puudub 100% ühe kuu jooksul (haigestumine, puhkus, reisimine jne.)

Klubi saadab automaatse meeldetuletusmeili lähenevast klubimaksu tasumise tähtpäevast. Eraldi arveid me ei väljasta. Palume meeles pidada, et jooksva kuu summa tuleb tasuda kümnendaks kuupäevaks ning makse selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja kuu, esmakordsel tasumisel ka lapse isikukood. Võimalik on maksta ühe, kolme või kuue kuu kaupa. Aasta lõpus on Teil võimalik makstud summa deklareerida ja teile tagastakse 20% makstud kuutasudest.

Lapsevanemad, kellel on meelest läinud tasuda liikmemaks, siis klubi juhatus tuletab meelde maksevõlgnevus kirjadega. Maksevõlgenvus kirjad on meeldetuletuseks mitte karistamiseks, sellega ei kaasne mitte mingisuguseid lisatasusid.

Kui on tekkinud klubimaksu võlgnevus ning lapsevanem või täiskasvanud harrastaja ei teavita (ajutisest) makseraskusest, on klubil õigus võlgnevuse korral mängijaga leping lõpetada. See tähendab seda, et mängija ei saa osaleda treeningutel seni, kuni võlgnevus on tasutud.

NB! Klubi liikmemaks on püsimaks, mida tuleb tasuda iga kuu hiljemalt 10.kuupäevaks senikaua, kuni laps või täiskasvanu kuulub Tartu Sulgpalliklubi Triiton liikmete hulka.

  • Klubist lahkumise korral tuleb teavitada treenerit vähemalt 1 kuu ette, et peatada leping ning ühtlasi ka klubi liikmemaksu tasumine.
  • Mida selga panna? Sportlikud riided ning kindlasti puhta tallaga (soovitatavalt mitte musta värvi tallaga) sisejalanõud. NB! Erialast tingituna peaksid jalanõud olema kõrgemad, seetähendab, et tennised ja muud madala äärega jalanõud ei ole ohutud!
  • Kuidas käitub hea sulgpallur trennis? Hea sulgpallur austab oma treenerit ning treeningkaaslasi. Ei halvusta ega mõnita teisi trennikaaslasi ebaõnnestumiste korral. Kuulab treenerit ning tuleb ALATI trenni hea tuju ja tahtega õppida!
  • Kuidas käitub hea lapsevanem? Hea lapsevanem toetab oma last ning tema treeninguid. Samas saab ta aru, et lapse arengu tagavad treenerid, ehk õpetussõnade lausumine jääb treeneri tööks.
  • Lapsel on tulemas võistlused, kuidas käituda? Treeneritel on väga hea meel näha lapsevanemaid võistlustel kaasa elamas. Ja mitte ainult treeneritel, lastel ka. Lastevanemate ülesanne võistlustel on elada kaasa ning vajadusel paitada pead. Õpetussõnad las jääda treeneri lausuda.
  • Laps puudub trennist- Kui laps ootamatult haigustus, koolis ekskursioon, hambaarsti aeg jne- treenerid on väga tänulikud, kui lapsevanem teavitab ootamatust puudumisest kas kõne, sms või e-maili teel. Kui laps jääb puuduma pikemaks ajaks, palume kindlasti teada anda e-maili teel treenerile koos orienteeruva puudumise ajaga.