Marran ja Rüütel kaotasid prantslannadele

HSBC BWF World Touri Super 500 kategooriasse kuuluval turniiril Hylo Open 2021 Saarbrückenis piirdusid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel naiste paarismängus avaringiga, sest prantslannad Margot Lambert ja Anne Tran olid poole tunniga paremad 21:9, 21:18.

Avageimis jäid tartlannad kiiresti taha 1:3 ja 2:5, kuid jõudsid siis viigini 5:5. Paraku ei suudetud võrdselt edasi mängida, sest juba nelja minutiga jõudis kätte intervall vastaste eduseisus 11:6. Prantslannade 8:0 minek ei jätnud võitjas kahtlust, 11 minutiga oli geim läbi seisuks 21:9. Teine geim oli tublisti tasavägisem, Marran ja Rüütel juhtisid 4:3, kuid siis lubati vastastel noppida mitu vastuseta punkti järjest. Joogipausiks olid Lambert ja Tran siiski ees vaid ühega, 11:10. Seejärel õnnestus Marranil ja Rüütlil 12:14 kaotusseisust 5:0 spurdi toel ette saada 17:14, kuid paraku libises edu taas käest. Viimase kaheksa palli mängimisel teenisid seitsmel puhul punkti prantslannad ning võitsid 21:18.

Teises ringis kohtuvad Lambert ja Tran jaapanlannade Chisato Hoshi ja Aoi Matsudaga, kes alistasid 2019. aasta meisterpaari ja seekord kolmanda asetusega Chloe Birchi ja Lauren Smithi (Inglismaa) 25:23, 21:18.

Odenses ja Pariisis esimese ringiga piirdunud Kristin Kuuba peab üksikmängu turniiril oma avaringi kohtumise Saarlandhalles kolmapäeval, vastaseks Walesis sündinud, kuid nüüd Poolat esindav Jordan Hart. Kuuba on 26-aastase Hartiga varem mänginud neli korda ja juhib kokkuvõttes 3:1, olles võitnud seejuures kolm viimast, 2018. aastal peetud kohtumist.