Kolmkümmend üks minutit meistriklassi

Just nii võib kokku võtta Euroopa mängude sulgpalliturniiri naisüksikmängu veerandfinaali Kristin Kuuba ja Carolina Marini vahel. Üle kümne aasta maailma paremikus püsinud 30-aastane andaluuslanna näitas taas oma annet seda mängu mängida, võites mõlemad geimid võrdse tulemusega 21:10. Marini platsinägemine, täppistöö kaitses ja paljude eri varjunditega tegutsemine rünnakul olid selle pooltunni jooksul selgelt täheldatavad. Oma ilusad hetked oli muidugi ka Kuubal (näiteks paar väljaku tagajoonel või -nurgas maandunud palli), aga kogusummas vormusidki need vaid 20 punktiks vastase 42 vastu.

Kuuba – Marin veerandfinaali statistika SIIN.

Kokkuvõttes esines Triitoni esindus Euroopa mängudel igati väärikalt, sest nii Kristin Kuuba kui ka naispaar Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel jõudsid välja kaheksa parema sekka ehk siis medalivõidu künnisele.