Eestlased Leedus kahes poolfinaalis

Prienais peetaval RSL Lithuanian U17 Internationalil on eestlastel ka pühapäeval asja reketiga tegutseda. Meeste üksikmängus jõudis neljanda asetusega Martti Joost (Nõo SK) geimigi kaotamata poolfinaali, kus kohtub pühapäeval rootslase Ludwig Edholmiga. Avaringis vaba olnud Joost võitis teises ringis Edvin Ståhli (Rootsi) 21:13, 21:14, kolmandas Kajus Vilpišauskase (Leedu) 21:14, 21:15 ning veerandfinaalis viimase kaasmaalase, kuuenda asetusega Nojus Tenikaitise 21:15, 21:18.

Kaheksa parema sekka mängis end Priit Põder (Triiton), kuid kaotas seal Domas Paksysele (Leedu) 15:21, 11:21. Kolmas ring jäi laeks Karl Mattias Pedaile (Triiton), kes jäi kaheksandikfinaalis alla Teininkaitisele 11:21, 3:21. Oskar Laanes (Triiton) kaotas samas faasis Jegor Romanjukile (Ukraina) 14:21, 10:21 ning Rasmus Roogsoo (Triiton) viimase kaasmaalasele Vladislav Kuninile   13:21, 12:21.

Segapaarismängu veerandfinaalis võitsid triitonlased Karl Mattias Pedai ja Romili Vakk (Triiton) Läti paari Leonardo Golovčenko ja Anete Priedniece 22:20, 14:21, 22:20 ning kohtuvad pühapäeval poolfinaalis leedulaste Rokas Lesinskase ja Goda Vancevičiutega.

Meeste paarismängus sujus hästi Arturi Asperki ja poolaka Pawel Kiszczyki koostöö. Kahe kolmegeimilise kohtumise võiduga jõuti poolfinaali, kus aga tuli tunnistada ukrainlaste Vladislav Kunini ja Jegor Romanjuki paremust 21:11, 21:14. Joost ja Roogsoo kaotasid veerandfinaalis poolakatele Wojciech Budnyle ja Damian Perkowskile 16:21, 21:15, 17:21.

Neidude üksikmängus eestlannadel kaheksa parema hulka asja polnud, Kaisa Liis Lepp (Triiton) kaotas esimese asetusega Maria Korjaginale (Uraina) 11:21, 10:21 ja Karolina Pintšuk (TÜASK) Alicja Syrekile (Pola) 12:21, 8:21.

Naiste paarismängus edenesid Pintšuk ja lätlanna Nikola Mukiele veerandfinaali, kus tuli tunnistada Türgi kodanike Elifnur Demiri ja Zeynep Berre Ocakoglu paremust 21:10, 21:7.