Sulgpallis avab uue aasta GP-3

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel konkureerivad seekord meespaaridega. Foto: Oleg Harchenko / ESPL

Eesti sulgpallirahvas sai rahus veeta nii jõulud kui aastavahetuse, võistluskarusellile lükatakse uus hoog sisse eeloleval laupäeval ja pühapäeval Tartus, kui ülikooli spordihoones peetakse Eesti GP-sarja kolmas etapp. Põnevaid vastasseis on ees ootamas mitmeid, meie parimad saavad hea sparringu enne eeloleval nädalal algavat Estonian Internationali.

Meistriliigas on meeste üksikmängus kohal kõik meie tippmängijad. Esimese asetusega Karl Kerti (Raul Musta SK) peaks ideaalis finaalis ootama tema uus klubikaaslane Raul Must, kuid valitsevat Eesti meistrit Musta võib veerandfinaalis oodata põnev vastasseis maailma juunioride paremikku kuuluvad Tauri Kilgiga (Triiton), kel Tartus alles seitsmes asetus. Kolmandalt tabelirealt leiame Rene Leemani (Raul Musta SK), Kert peaks poolfinaalis ideaalis kohtuma Mihkel Taltsiga (Triiton).

Naiste paarismängus pole seekord osalejate seas meie esipaari Kati-Kreet Marranit ja Helina Rüütlit, sest triitonlannad teevad sulgpalliliidu loal kaasa hoopis… meeste paarismängus! Esimene proovikivi on avaringis tallinlased Semjon Brener ja Roman Pankin. Selle vastasseisus võitjaks jääjad mängivad veerandfinaalis ka Rene Leemani – Rasmus Taltsi või Robert Kasela ja Karl Kertiga.

Naiste üksikmängus on esimene asetus Helis Pajustel (Raul Musta SK), järgnevad Ramona Üprus (TÜASK) ja Catlyn Kruus (Triiton). Paarismängus on Marrani ja Rüütli eemalejäämisel favoriidid Kruus ja Üprus. Põnevust tõotab ka segapaaride turniir, kus kolm kõrgemat asetust on Kristjan Kaljurand (TÜASK) – Helina Rüütel, Mikk Õunmaa (Triiton) – Ramona Üprus ning Raul Käsner (Triiton) – Kati-Kreet Marran.

Mängud algavad Ujula tänava spordihoones kell 10.

GP-3 turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga