Eesti naiskond alustas EM-i 5:0 võiduga

Eesti naiskond alustas naiskondlike EM-võistluste valikturniiril Aserbaidžaanis Hirdalanis võidukalt, alistades neljapäeva hommikupoolikul Slovakkia 5:0. Üldvõiduks piisavad kolm võitu teeniti juba üksikmängudega. Esmalt võitis meie esireket Kristin Kuuba 26 minutiga Katarina Vargová 21:10, 21:8, seejärel kulutas Ramona Üprus Natália Slobodová 21:18, 21:18 alistamiseks täpselt sama palju aega. Catlyn Kruus mängis Olivia Kadlecovága 36 minutit ja kolm geimi, kuid jäi temagi lõpuks peale 19:21, 21:9, 21:15.

Paarismängudes võitsid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel 21 minutiga Slobodová ja Vargová 21:13, 21:7 ning päeva lõpetuseks said Kruus ja Üprus jagu Johanka Ivanovičovást ja Kadlecovást 21:11, 21:12.

Avavooru teises kohtumises oli Šotimaa parem Aserbaidžaanist samuti 5:0. Reedel kohtub Eesti aserite ja laupäeval šotlastega.