Eesti mehed saksa meestelt võitu kätte ei saanud

Meeskondlike EM-võistluste valikturniiril Saksamaal Bad Cambergis peeti reede õhtul esimese vooru mängud. Eesti meeskond kohtus võõrustajate esindusega ning pidi leppima nulliga – viies kohtumises ei saadud isegi geimivõitu.

Kõige kõvemini hakkas sakslasele Kreissporthalles vastu koondise pesamuna Tauri Kilk, kes Fabian Rothile kaotas 35 minutit väldanud kohtumise 18:21, 17:21. Enne teda oli valitsev Eesti meister Karl Kert neli minutit kauem kestnud avamatšis alla jäänud Kai Schäferile 9:21, 11:21. Sakslased said üldvõidu kätte esimese paarismänguga, kus Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner olid küll mängus sees, kuid Bjarne Geiss ja Jan Colin Völker jäid ikkagi peale 21:15, 21:14.

Neljandas vastasseisus kaotas Mario Kirisma Matthias Kicklitzile 13:21, 6:21 ning õhtu lõpetuseks mängisid Kert ja Kilk Malik Bourakkadi ja Patrick Scheieliga 14:21, 16:21.

Alagrupi teises kohtumises oli Soome 5:0 parem Maltast. Soomlaste vastu alustavad meie mehed teise vooru kohtumist laupäeval kell 14 meie aja järgi. Maltaga mängitakse pühapäeval kell 11.