Muruturniirilt kolm esikohta ka Triitonile

Tondiraba Sulgpallihallis Tallinnas peeti laupäeval, 12. märtsil kaheksandat korda Muruturniir. Legendaarse sulgpallitreeneri Koit Muru mälestuseks peetaval jõuproovil võisteldakse üksik- ja paarismängudes neljas erinevas tugevusgrupis, kusjuures mehed ja naised mängivad koos ning lubatud on segapaarid.

A-liiga üksikmängu finaalis oli Mario Kirisma (TSKeskus) esikohamängus üle Karl Kivinurmest (Tallinna Kalev) 21:9, 21:17. Rasmus Roogsoo sai oma alagrupis kolmanda koha, saades ainsa võidu klubikaaslase Helis Pajuste üle 21:18, 13:21, 21:16. Helis kaotas meeste seltskonnas küll kõik kolm kohtumist, kuid lisaks Roogsoole pidi temaga kolmandat geimi mängima ka Chris-Robin Talts (TSKeskus). Ühe võidu kolmest võimalikust teenis oma alagrupis Art-Richard Müürsepp.

Helis Pajuste söakus sai pärjatud paarismängus, kus koos Kristjan Täherannaga (Tondiraba SK) alistati finaalis Vahur Lukin ja Grete Talviste (Tallinna Kalev) 23:21, 21:18. Müürsepp ja Chris-Robin Talts olid neljandad. Rene Leeman (TSKeskus) ja Rasmus Roogsoo jäid pidama alagruppi.

B-liiga üksikmängu finaal oli Triitoni neidude omavaheline asi. Peale jäi Marelle Salu, saades Emili Pärsimi üle võidu 21:15, 21:7. Paarismängus võidutsesid Triinu Tombak ja Toomas Vallikivi (Tallinna SK), Salu ja Pärsim suutsid koos mängides võita vaid ühe vastase ja medalimängudeni ei jõudnudki.

C-liigas oli üksikmängijaid koguni 24 ning finaalis tartlased. Lumikki Liias loovutas Kaspar Sorgele (TÜASK) esimeses geimis vaid neli punkti. Teine geim oli tasavägisem, kuid sellegi võitis triitonlanna 21:15. Oliver Puhtla jäi oma alagrupis teiseks. Paarismängus võidutsesid pärnulased Mark Kuusk ja Emma Mari Tehu, Lumikki Liias ja Roosi Uusen jäid alagrupis teiseks.

D-liigas võidutsesid Ilmari Asperk (TSKeskus) ning Katrin Kukk ja Joonas Välja (Pärnu SK).

Üle anti ka kolm Koit Muru noore sportlase stipendiumit, igaüks summas 800 eurot. Korraldajate otsusel said stipendiumi Emili Pärsim ja Marelle Salu (mõlemad Triiton) ning Mario Kirisma (Tallinna Sulgpallikeskus).