Kaunases algab reedel põhiturniir

Sulgpalli Futures Seriesi turniiril Kaunases selgitati neljapäeval kõik põhitabelisse pääsejad. Naiste üksikmängus vedas Marelle Salul ja Emili Pärsimil (Triiton) sest loobumiste tõttu jäi selles mänguliigis valikturniir üldse ära ning mõlemad pääsesid otse põhitabelisse. Marelle läheb seal kokku prantslanna Romane Cloteaux-Foucaulti ja Emili sai vastaseks Moldova esindaja Elena-Alexandra Diordieviga. Kuuenda asetusega Helis Pajuste (Triiton) peab Kaunase turniirist tervisrikke tõttu loobuma, Elisaveta Berik (Triiton) läheb avaringis kokku neljanda asetusega iirlanna Rachael Darragh’iga. Esimene asetus on selles mänguliigis Iisraeli esindaval Ksenia Polikarpoval.

Meeste üksikmängus pääsesid otse põhitabelisse Mihkel Laanes (Triiton) ja Karl Kert (Veeriku Badminton). Esimene kohtub avaringis May Bar Netzeriga (Iisrael), teine Álvaro Vázqueziga (Hispaania). Neljapäeval üritasid valikturniiri kaudu sama kaugele jõuda veel kolm eestlast, kuid kahjuks edutult. Rene Leeman (TSKeskus) kaotas austerlasele Kai Niederhuberile 13:21, 15:21, Mario Kirisma (TSKeskus) jäi alla prantslasele Louis Ducrot’le 15:21, 17:21 ja Robin Schmalz (TSKeskus) leedulasele Danielius Beržanskisele 7:21, 20:22. Turniiri esimene asetus on B. R. Sankreeth Kanadast.

Naiste paarismängus lähevad Pärsim ja Salu avaringis vastamisi Vytautė Fomkinaitė ja Samanta Golubickaitėga (Leedu). Meeste paarismängus on Kristjan Kaljurannal ja Raul Käsneril (TÜASK) Leedus esimene asetus ning seda asutakse esimeses matšis kaitsma tšehhide Tadeáš Brázda ja Jan Janoštíku vastu. Kirisma ja Schmalz mängivad leedulaste Mindaugas Dagilise ja Aivaras Kvedarauskase vastu. Selle paari võitja kohtub veerandfinaalis Kaljuranna ja Käsneri paari võitjaga. Kolmanda asetusega Mikk Järveoja (TÜASK) ja Mihkel Laanes (Triiton) on tabeli alumises pooles ning peavad end esmalt tõestama lätlaste Dāvis Strazdiņši ja Alens Zandovskise vastu.

Segapaarismängus kaitsevad Eesti sulgpalliau Rene Leeman ja Emili Pärsim, kelle vastasteks on reede hommikul praeguste plaanide kohaselt Edgaras Slušnys ja Vaida Slušnienė Leedust. Selles mänguliigi on esimene asetus Hispaania paaril Jaume Perez – Claudia Leal.

Mängud algavad Kaunases kell 11.

Kaunase turniiritabelid
Otsepilt Kaunasest

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga