Eesti koondis asub Spokanest koduteele

Juunioride MM-võistlused USA-s Spokanes said väikese Eesti koondise jaoks lõplikult läbi kolmapäeval, mil meespaar Andrei Schmidt ja Hugo Themas kaotas kolmanda ringi kohtumises Divyam Arorale ja Mayank Ranale Indiast 19:21, 15:21. Võitlust oli, eriti esimeses geimis, kuid India kodanikud olid ikka grammi võrra paremad.

Avageimis oli initsiatiiv alguses tartlaste käes, kes juhtisid viimast korda 7:6. Viigiseisult 8:8 läksid vastased ette 12:9 ning 13:12 pealt kiirustasid ette 17:12 ja 19:13. Andrei ja Hugo ei andnud siiski veel alla, jõudes vastastest vaid punkti kaugusele (19:20), aga viienda geimpalli suutsid indialased siiski  realiseerida.

Teises geimis hoidsid Arora ja Rana ohje tugevamini enda käes, kasvatades 5:4 pealt edu 11:5-le. Seegi kord üritasid meie noormehed tagasitulekut, kuid 15:18 oli kõik, mis suudeti. Vastased noppisid kolm punkti järjest ning jätkavad MM-il 16 parema meespaari seas. Koha pärast veerandfinaalis mängivad India sulgpallurid Indoneesia omadega.