Catlyn Kruus ja Ramona Üprus võitsid Portugalis turniiri!

Pühapäeval Lääne-Portugali sadamalinnas Caldas da Rainhas poolfinaalide ja finaalidega päädinud Junior International Seriesi kategooriasse kuulunud turniiril XIII Portuguese Junior Internationalil jagus üks esikoht ka Eesti juunioridele.

Naiste paarismängus alistasid esimese asetusega Catlyn Kruus (Triiton) ja Ramona Üprus (TÜASK) finaalis Juliette Le Corre’i ja France Elena Phani Prantsusmaalt 21:11, 21:13. Finaal vältas 25 minutit. Hoopis tasavägisemaks tõotas aga kujuneda tartlannade poolfinaal teise Prantsuse paari, Clemence Gaudreau’ ja Elsa Jacobi vastu. Kruus ja Üprus juhtisid avageimis 22:21, aga siis sundis ühe mängija vigastus vastaseid eestlannadele loobumisvõidu andma.

Ramona Üprus ja Catlyn Kruus. Foto: Oleg Harchenko / ESL

Kruus ja Üprus olid Caldas da Rainhas ainsad esimese asetusega mängijad, kes oma staatust ka tegudes kinnitasid. Tabelisse paigutatutest jõudis teisena finaali (ja turniirivõiduni) Sirada Roongpiboonsopit. Kaheksanda asetusega tailanna võitis naiste üksikmängu finaalis Sophia Noble’i Iirimaalt 21:12, 19:21, 21:10. Just Noble oli veerandfinaalis lõpetanud teise asetusega Catlyn Kruusi pürgimused.

Meeste üksikmängus võidutses kolmandas ringis Tauri Kilgi alistanud kandalane Victor Lai. Esikohamängus pidi tema 21:13, 21:13 paremust tunnistama prantslane Paul Tournefier. Segapaarismängus võidutsesid kolmandas ringis Üpruse ja Oskar Männiku alistanud venelased Gleb  Stepakov ja Darja Harlampovitš. Finaalis mängis Venemaa esindus üle Noah Haase ja Kirsten de Witi (Prantsusmaa) 21:19, 21:14.

Turniiri viies esikoht läks Saksamaale, sest segapaarismängu finaalis alistasid Jonathan Dresp ja Kenneth Neumann 21:17, 21:11 Aleksandr Grigorenko ja Gleb Stepakovi Venemaalt.

Caldas da Rainha turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga