Schmidt madistas malaislasega kolm geimi

Dublinis alanud Junior International Seriesi kategooria turniiril FZ Forza U19 Irish Open 2023 heitles Andrei Schmidt (Triiton) noormeeste üksikmängu avaringis 41 minutit Malaisia sulgpalluri Zi Hin Chongiga. Avageimi võitis tabelisse viiendana asetatud meie mees Dublini National Indoor Arenas 21:11, kuid kaotas teise 15:21 ja kolmanda 17:21. Samuti juunioride MM-iks valmistuv Marti Joost (Nõo SK) oli kindlalt üle kohalikust mängijast Paul Foleyst 21:11, 21:7 ning mängib teises ringis india päritolu iirlase Praneel Reddy Vallapureddyga.

Segapaarismängu teises ringis (avaringis oldi vabad) tõestasid Schmidt ja Emili Pärsim (Triiton) oma teise asetuse paikapidavust šotlaste Jose Essoni ja Eva Tremble’i peal, võites 21:14, 21:13. Laupäeval mängitakse kolmandas ringis iirlastega. Elisaveta Berik (Triiton) teeb Iirimaa pealinnas koostööd soomlase Oliver Oldorffiga ning nemadki on ladusalt alustanud. Kolmandasse ringi viis vennasrahvaste paari 21:10, 21:18 võit iirlaste Senan O’Rourke’i ja Orlaith Evansi üle.

Neidude paarismängus on Berikul ja Pärsimil koguni esimene asetus ning avaringis olid nad vabad. Esimene mäng peetakse laupäeva pärastlõunal šotlaste Vibha Ramani ja Eva Tremble’i vastu. Noormeeste paarismängus olid teise asetusega Joost ja Schmidt avaringis samuti vabad, laupäeval minnakse vastamisi tugevate portugallaste Tiago Bernegueri ja Alexandre Bernardoga.

Dublini turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga