Reeglid sportimiseks sisetingimustes

Alates esmaspäevast, 3 .maist on sisetingimustes lubatud ainult individuaaltegevus ja individuaaltreening, vahendab Eesti Sulgpalliliit. Sulgpalli harrastajatel on lubatud mängida ka paarismängu, tungivalt on soovitatav tegevuse käigus paarilisi mitte vahetada. Treening algab mängija spordisaali saabumisega ja lõppeb sealt lahkumisega. Rühmaviisiline tegevus või treening on keelatud. Eratrenne on lubatud läbi viia ka nii, et kaks last on ühel pool võrku ja treener teisel pool, aga sel juhul ei tohi treener treeningu ajal juhendada teisi lapsi.

Eelpoolmainitud piirangud ei kehti professionaalsetele sportlastele, kelle hulka kuuluvad ka Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmed ja kandidaadid, samuti perekondadele.

Treening- ja riietusruumides ei tohi olla täituvus üle 25%. Täituvust arvestatakse spordihoone riietusruumide kappide ja nagide arvu järgi, mis on fikseeritud Eesti spordiregistris. Siseruumides tuleb kanda maski, välja arvatud sporditegevuse ajal. Võistlused harrastajatele sisetingimustes ei ole endiselt lubatud.

Loe lähemalt sporditegevuse juhist siit ja Kultuuriministeeriumi poolt heaks kiidetud koondise nimekirjaga on võimalik tutvuda siin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga