Must lõpetas oma pika olümpiatee kaotusega

Eesti meeste esireket Raul Must piirdus oma neljandal olümpial kahe mängu ja kahe kaotusega, sest jäi N-alagrupi teises kohtumises alla hispaanlasele Pablo Abianile 7:21, 11:21. Avakohtumises pidi Must tunnistama Rio olümpiavõitja Long Cheni paremust 21:10, 21:9. Hispaanlane ja hiinlane selgitavadki kolmapäeval, kumb neist play-offi pääseb.

Avageimis pääses Abian kiiresti 6:0 ette ning juhtis intervalliks 11:4. Seisult 12:6 tegi Abian veel ühe võimsa vahespurdi (8:0) ning lõpetas geimi 13 minutiga 21:7. Ka teine geim kulges Abiani kindlal juhtimisel. 3:10 kaotusseisust saavutas Must küll neli punkti järjest, kuid lühikesele puhkepausile mindi siiski hispaanlase 11:7 eduseisus. Geimi teise poolega õnnestus meie mehel juurde saada veel neli punkti ning pallivahetused said läbi 28 minutiga. Kohtumine on järelvaadatav SIIT.