Marran ja Rüütel piirdusid Almeres ühe mänguga

International Challenge’i kategooria turniiril Hollandis Almeres piirdus Kati-Kreet Marrani ja Helina Rüütli osavõtt esimese ringiga. Yonex Dutch Openi avaringis olid meie esipaari vastas külalised Taiwani saarelt, kes võitsid esimese geimi 21:16 ja teise 21:15. Chih-Chun Lin ja Meng Chen Wu lubasid meie paaril juhtida vaid korra (avageimis 1:0) ning vormistasid pääsu teise ringi 25 minutiga.

Avageimis läksid läinud nädalal Futures Seriesi turniiril Sofias finaali jõudnud 18-aastane Lin ja 19-aastane Wu ette 9:6 ja sealt edasi libiseti sujuvalt juba 14:6-le. Tartlannad vähendasid küll vahe korraks kolmele punktile (13:16), kuid seisu võrdsustada ei suudetud. Teises geimis oli esimese kaheksa punkti mängimise järel seis 4:4, kuid siis olid taas initsiatiivikamad vastased ning intervalliks olid ees nemad 11:7. Marran ja Rüütel tulid kahe punkti kaugusele (10:12), kuid seejärel loovutati vastastele viis punkti järjest ning 10:17 kaotusseisus oli võit Taiwani paarile vaid vormistamise küsimus.

Võistluste turniiritabelid on nähtaval siin ja otsepilti näeb siin.