Marran ja Rüütel on Reykjavikis jõudnud poolfinaali

RSL Iceland Internationalil Reykjavikis on Eesti värvid pühapäeval esindatud naiste paarismängu poolfinaalis. Islandi pealinnas esimese asetuse saanud Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel alustasid reedel kindla võiduga Klara Johanssoni ja Rebecca Kuhli (Rootsi) üle, laupäeva hommikupoolikul peetud teise ringi kohtumises mängiti 21:9, 21:12 üle Meerte Loos ja Kelly van Buiten Hollandist. Veerandfinaal taanlannade Sofie Karmanni ja Frederikke Østergaardi vastu oli veidi karmim, kuid lõppes siiski meie paari kasuks 21:15, 21:17.

Poolfinaal mängitakse pühapäeval neljanda asetusega Abbygael Harrise ja Annie Lado (Inglismaa) vastu. Teise finalisti selgitavad Aline Müller ja Caroline Racloz (Šveits) ning Katharina Fink ja Yasmine Hamza (Itaalia). Šveitslannadega olid Marran ja Rüütel vastamisi hiljuti Tallinnas peetud turniiri teises ringis ja meie omad võitsid siis 21:4, 21:19.

Eesti edetabeli teine Helis Pajuste mängis naiste üksikmängu teises ringis neljanda asetusega taanlanna Frederikke Lundiga ning kaotas 11:21, 12:21. Taanlanna on jõudnud välja poolfinaali. Ainsa Eesti segapaarina laupäeval jätkanud Kristjan Kaljurand ja Helina Rüütel pidid laupäeva hommikul tunnistama Jeppe Søby ja Kathrine Vangi paremust. Taanlased võitsid 21:17, 8:21, 21:11.

Meeste paarismängus jäid Anton Berik ja Mikk Õunmaa laupäeval alla taanlastele Emil Hybelile ja Marcus Rindshøj’le 5:21, 13:21. Neljanda asetusega Eesti valitsevad meistrid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner olid samuti vastamisi taanlastega ning nemadki pidid tunnistama Euroopa juhtiva sulgpalliriigi esindajate paremust. Jakob Houe ja Mads Juel Møller võitsid 21:12, 21:19.

Turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga