Malta murti maha

Meeskondlike EM-võistluste valikturniiril Saksamaal Bad Cambergis kohtus Saksamaale 0:5 ja Soomele 1:4 kaotanud ning finaali pääsemise lootused minetanud Eesti meeskond pühapäeval viimases voorus saatusekaaslase Maltaga. Väikese saareriigi sulgpallurid ei suutnud meie meeste löökidele üheski vastasseisus poolt tundigi vastu pidada.

Näitlikku õppetundi alustas Karl Kert, võites esireketite kohtumises 27 minutiga Matthew Abela 21:14, 21:11. Tauri Kilgil kulus kolm minutit vähem, et lõpetada kohtumine Samuel Cassariga võidunumbritega 21:13, 21:9. Seejärel tulid platsile esimesed meespaarid ning Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner lõpetasid Samuel Cali ja Nigel Degaetanoga 25 minutiga – 21:10, 21:15. Järgnes Mario Kirisma 23 minutit väldanud etteaste Matthew Galea vastu, mis lõppes skooriga 21:12, 21:3. Seekordse EM-i lõpulahingus alistasid Kert ja Kilk Abela ja Cassari 22 minutiga 21:14, 21:11.