Kristin Kuuba panustas Taanis oma klubi võitu

Mullusel hooajal Taani klubimeistriks kroonitud Skovshovedi klubi on ka uut hooaega alustanud võidukalt. Lisaks Taanis resideeruvale Kati Tolmoffile mängib selles klubis uuel hooajal ka Eesti praegune esireket Kristin Kuuba. Kui Kristini debüüt 2. septembril Aarhus AB vastu lõppes 15:21, 21:19, 8:21 kaotusega Iris Wangile, siis teisipäeval, 7. septembril peetud neljanda vooru kohtumises RSL Odense OBK vastu andis ta oma võiduka panuse.

Tartlanna alistas üksikmängus Camilla Martensi 21:13, 21:17 ning viis Skovshovedi ette 3:0. Kuuba järel tuli platsile ka Kati Tolmoff, kuid temal tuli tunnistada Simona Pilgaardi paremust 12:21, 21:9, 14:21.  Külalised Odensest võitsid ka järgmised kolm kohtumist (kaks meeste üksikmängu ja naispaari) ning enne kahte viimast paarismängu oli tiitlikaitsja 3:4 kaotusseisus. Meespaarid tõid siiski kastanid tulest välja, võidukad olid nii Carsten Mogesen – Lasse Mølhede kui ka Daniel Lundgaard – Joel Eipe.

Skovshoved on võitnud küll kõik senised kohtumised (Højbjerg/Via Bileri 5:4, Vendsysseli 5:4, Aarhus AB 6:3 ja RSL Odense OBK 5:4), kuid turniirtabelis ollakse 30 punktiga alles neljandal kohal. Odensel on 33, Team Skælskør-Slagelsel 32 ja Højbjerg/Via Bileril 31 punkti. Viies voor peetakse 10 võistkonnaga Badmintonligaenis alles 8. novembril.

Taanist liigub Kuuba nüüd edasi Saksamaale, kus eeloleval nädalavahetusel peetakse 1. Bundesligas esimesed kaks vooru. Eestlanna koduklubi 1. BC Wipperfeld alustab laupäeval, 11. septembril võõrsil uustulnuka SV Fun-Ball Dortelweili vastu, päev hiljem kohtutakse samuti võõrsil tiitlikaitsja 1. BC Saarbrücken-Bischmisheimiga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga