Kristin Kuuba klubile Taanis kolmas koht

Kristin Kuuba koduklubi Taani Badmintonligaenis Skovshoved IF pidi teist hooaega järjest leppima kolmanda kohaga. Laupäeval Brøndby Hallenis peetud poolfinaalis jäi põhiturniiri kolmandana lõpetanud Skovshoved alla tiitlikaitsjale Vendsysselile 1:5. Vigastuspausilt tagasi tulnud Kuubal ei õnnestunud tasavägist üksikmängu Beiwen Zhangi vastu enda kasuks pöörata. Hiinlanna võitis esimese geimi 21:19 ja teise 21:17.

Rasmus Gemke avas viiendas kohtumises küll tunamulluse meistri Skovshovedi võiduarve, kuid kuuendas võistluspaaris oli Magnus Johannesen 21:18, 21:16 parem Mads Christophersenist ning poolfinaal sai otsa Vendsysseli 5:1 võiduga.

Teises poolfinaalis üllatas põhiturniiri neljas Team Skælskør-Slagelse kõrgeima paigutusega Højbjerg/Via Bilerit, võites kohtumise 5:2.

Pühapäeval peeti kohamängud. Højbjerg/Via Biler oli laupäevasest kaotusest rohkem löödud kui Skovshoved ning nii tuli põhiturniiri parimal klubil leppida alles neljanda kohaga. Kuuba kaasa ei teinud, kuid matši 5:1 võitnud Skovshovedile tõid mõlemad naisüksikmängijad (Line Christophersen ja Benedicte Sillasen) siiski kolmes geimis võidu.

Finaal oli nii võrdne, et mängida tuli kõik üheksa kohtumist ning võitja otsustas viimane võistluspaar. Nelja kohtumise järel juhtis Vendsyssel 3:1, kuid kolm järgmist vastasseisu viisid 4:3 ette hoopis Team Skælskør-Slagelse. Otsustama pidid meespaarid ning need olid tiitlikaitsjal tugevamad. Võitsid nii Victor Svendsen – Robin Tabeling kui ka Zvonimir Durkinjak – Mathias Christiansen.