Kristin Kuuba ja Kati-Kreet Marran olid Bundesligas võidukad

Sulgpalli Bundesligas pidas Kati-Kreet Marrani koduklubi TSV Neuhausen-Nymphenburg nädalavahetusel kaks mängu, mõlemad võõrsil. Tartlanna saavutas liigas oma esimese võidu, aidates klubil laupäeval alistada TV Refrathi 4:3. Marran ja tema paarismängupartner Annabella Jäger tulid platsile pärast seda, kui avamängus oli võõrustajate meespaar Refrathi ette viinud. Marrani ja Jägeri koostöö klappis ning kõik kolm geimi võideti tasavägise heitluse järel 14:12, 15:13, 11:9. Kuue kohtumise järel oli seis 3:3 ning viimases meeste üksikmängus suutis Yeoh Seng Zoe alistada Brian Holtschke 11:7, 11:5, 11:5 ning külalistele võidu tuua.

Pühapäeval mängis TSV Neuhausen-Nymphenburg samuti võõrsil, võõrustajaks liiga paremikku kuuluv SC Union 08 Lüdinghausen. Marran ja Jäger mängisid taas teises kohtumises, kuid seekord tuli kõigis kolmes geimis tunnistada vastaste Yvonne Li ja Linda Efleri paremust võrdse tulemusega 11:9. Võidupunkti tõid Neuhausen-Nymphenburgile vaid meespaar Tobias Wadenka ja Paul Reynolds ning teist päeva järjest Zoe ning nii tuli vastu võtta 2:5 kaotus.

Bundesliga turniiritabelis on TSV Neuhausen-Nymphenburg nüüd 11 klubi seas 4 punktiga 9. kohal. Eeloleval nädalavahetusel peetakse kaks mängu kodus. Laupäeval, 30. oktoobril võõrustatakse 1. BC Beuelit, päev hiljem aga Kristin Kuuba tööandjat 1. BC Wipperfeldi.

Wipperfeld oli sel nädalavahetusel võistlemas vaid pühapäeval, kui kodus alistati „kuivalt“ 7:0 tabeli viimane SV GutsMuths Jena. Denmark Openil vaid ühe mänguga piirdunud Kristin Kuuba võitis esmalt koos Jenny Moore’iga paarismängu, sest koos löödi Annika Schreiberit ja Tabea Tirschmanni 11:0, 11:5, 11:6. Kuuendas kohtumises mängis Kuuba üksi üle Lisa Höflitzi 11:3, 11:9, 11:5. Wipperfeldi klubi on nüüd 12 punktiga kolmandal kohal ning enne Neuhausen-Nymphenburgi vastu minekut mängitakse laupäeval, 30. oktoobril võõrsil SG Schorndorfiga.