Juuniorid lisasid Triitoni medaliarvele veel 14 autasu

Eesti noorte, juunioride ja seenioride meistrivõistlustel Pärnus said viimastena oma paremusjärjestused selgeks juuniorid ehk alla 19-aastased. Medalikonkurentsis ja medalit võitmas oli ka laupäeval kolme parema sekka jõudnud sulgpallinoori. Triitonil läks taas hästi, 24 saada olnud medalist võideti 14 ning neist kolm olid kuldsed.

Triitoni medalivõitjad Eesti juunioride meistrivõistlustel 2021. Tagareas vasakult paremale treener Robert Kasela, Emili Pärsim, Tauri Kilk, Catlyn Kruus, Marta Emili Teller, Kadi Ilves, Elisaveta Berik, Marelle Salu ja treener Mihkel Talts, esireas Hugo Themas ja Andrei Schmidt. Foto: Oleg Harchenko/ESPL

Noormeeste üksikmängus jõudsid nii nagu mullugi finaali Tauri Kilk (Triiton) ja Mario Kirisma (TSKeskus). Esimese asetusega Tauri ei loovutanud üheski kolmest enne finaali peetud mängus vastasele kümmet punktigi, poolfinaalis alistus U-17 klassi värske meister Hugo Themas (Triiton) talle 4:21, 8:21. Kirisma oli poolfinaalis 21:7, 21:13 parem Rene Leemanist (TSKeskus), kes veerandfinaalis oli omakorda auti mänginud teise asetusega Andrei Schmidti (Triiton) 18:21, 21:13, 21:18. Finaal oli finaali väärt, vältas 36 minutit ning lõppes tiitlikaitsjale soodsalt. Avageimi Kilk küll kaotas 17:21, kuid võitis järgmised kaks 21:8 ja 21:10. Pronksimatšis võttis Leeman Themaselt revanši laupäeval finaalis saadud kaotuse eest, võites 21:18, 21:19.

Veel Triitoni esindajate kohti: 5. Andrei Schmidt; 9. Roland Kutsei, Mihkel Mart Liim ja Anton Berik; 17. Martin Vendt, Gregor Rämmal ja Art Richard Müürsepp.

Mario Kirisma, Tauri Kilk ja Rene Leeman. Foto: Oleg Harchenko / ESPL

Paarismängus kaitsesid eelmisel aastal Tartus võidetud tiitlit Mario Kirisma ja Robin Schmalz (TSKeskus). Kolmanda asetusega Oskar Männik (TÜASK) ja Rannar Zirk (Nõo SK) olid esikohamängus nende vastas nii nagu mullugi, tallinlaste võidunumbrid olid seekord 21:15, 21:13. Poolfinaalis Männikule ja Zirkile 17:21, 14:21 alla jäänud Andrei Schmidt ja Hugo Themas (Triiton) võitsid lohutuseks pronksid, mängides Rene Leemani ja Chris-Robin Taltsi (TSKeskus) üle 24:22, 21:12. Kilk osales seekord vaid üksikmängus.

Veel Triitoni esindajate kohti: 5. Märt Aolaid (TSKeskus) ja Anton Berik, Roland Kutsei ja Art Richard Müürsepp ning Mihkel Mart Liim ja Gregor Rämmal.

Neidude üksikmängus oli kindel valitsejanna käevigastusest paranenud Catlyn Kruus (Triiton). Finaalile eelnenud kolmes kohtumises ei loovutanud temagi vastastele üle kaheksa punkti ning esikohamängus tasus mulluse finaalikaotuse eest Ramona Üprusele (TÜASK) 21:16, 21:13. Pronksi teenis poolfinaalis Kruusile kaotanud Elisaveta Berik (Triiton), alistades klubikaaslase Emili Pärsimi 21:17, 21:18. Berik oli kolmas ka mullu.

Veel Triitoni esindajate kohti: 5. Krisliin Rohtla, Marelle Salu; 9. Kertu Kurg; 17. Katriin Jagomägi ja  Anette Arrak.

Ramona Üprus, Catlyn Kruus ja Elisaveta Berik. Foto: Oleg Harchenko / ESPL

Paarismängus kaitsesid Kruus ja Üprus edukalt tiitlit, finaalis oldi teise asetusega Pärsimist ja Marelle Salust (Triiton) üle 21:14, 21:16. Pärsim ja Salu teenisid teist aastat järjest hõbeda. Pronks läks kahe Triitoni paari konkurentsis Kadi Ilvesele ja Marta Emili Tellerile, kes pärast avageimi 12:21 kaotust võitsid Elisaveta Beriku ja Katriin Jagomägi vastu teise geimi 21:18 ja kolmanda täpselt samade numbritega.

Veel Triitoni esindajate kohti: 5. Annabel Rohtla ja Meribel Rohtla,  Johanna-Violet Meier (TÜASK) ja Krisliin Rohtla; 9.  Anette Arrak ja Kertu Kurg.

Segapaarismängus teenis Üprus oma teise kulla tänavustel meistrivõistlustel, sest koos Oskar Männikuga (TÜASK) kaitsti kindlalt tiitlit. Finaal Hugo Themase ja Marelle Saluga lõppes 21:10, 21:15. Andrei Schmidt ja Elisaveta Berik (Triiton) noppisid pronksi pärast 21:14, 21:17 lõppenud medalimatši Chris-Robin Taltsi (TSKeskus) ja Marta Emili Telleriga.

Veel Triitoni mängijate kohti: 5. Roland Kutsei ja Kadi Ilves; 9. Art Richard Müürsepp ja Katriin Jagomägi, Anton Berik ja Emili Pärsim.

Juunioride meistrivõistluste turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga