Kristin ja Helina Itaalia liiga võitjad

Kristin Kuuba ja Helina Rüütli koduklubi BC Milano tuli Itaalia sulgpalli kõrgliiga võitjaks.

Põhiturniirilt pääsesid kohamängudele neli paremat võistkonda. Põhiturniiril kõik kaheksa vastast alistanud BC Milano suutis kindlat üleolekut näidata ka play-offis.

Nii poolfinaal kui finaal võideti ilma geimiga kaotamata seisuga 3:0. Kuna mängud käisid kolme võiduni, siis meesüksikmängu ega segapaarismängu polnudki vaja pidada.

Itaalia meistritiitli võitmises mängisid Eesti neiud võtmerolli, sest 3:0 lõppenud kohtumistes tõid just nemad oma koduklubile 2 võidupunkti. Koos võideti oma vastased naispaarismängus ning Kristin Kuuba alistas oma vastased ka naisüksikmängus.

Eestis Tartu Triitoni sulgpalliklubi esindavad Kuuba ja Rüütel märkisid, et üldiselt on Itaalia liiga kaasahaarav ja tore on vaadata, kuidas sulgpall muutub üha populaarsemaks. «Positiivne külg on veel see, et saame treenida koos Itaalia koondisega, mis on vahelduseks väga hea, sest saame treenida erinevate sparringpartneritega,» lisas Kuuba.

​Nüüd ootavad BC Milanot ees 19.-23. juunil Poolas toimuvad klubide Euroopa meistrivõistlused, kust võtavad osa iga riigi meisterklubid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Copyright © 2024 TRIITON