Möödunud Eesti noorte meistrivõistlustel läks lõviosa medalite saagist Tartu Sulgpalliklubi Triiton kontole, sealhulgas võideti 17-st võimalikust kullast koguni 11.

Meie edukaim oli Hannes Hani (U-13) kes võitis koguni kolm kuldmedalit.

Kõik medalivõitjad :
U17

Tüdrukud, paarismäng

1. Kirke Karolin Heiter/Arina Krõlova (Nõo SK/Tallinna sulgpalliklubi)

2. Laura Martinson/Mariliis Pärn (Triiton)

3. Andra Mai Hoop/Valeria Vassiljev (Triiton)

Poisid, paarismäng

1. Artur Ajupov/Hans Kristjan Pilve (Triiton)

2. Markus Kivistik/Christopher Silbaum (Tallinna sulgpallikool/Triiton)

3. Carlo Antonio Fogelberg/Martti Meen (Pärnu sulgpalliklubi)

Segapaarismäng

1. Artur Ajupov/Ramona Üprus (Triiton/TÜASK)

2. Hans Kristjan Pilve/Arina Krõlova (Triiton/Tallinna Sulgpallikool)

3. Rain Pärna- Laura Martinso (Triiton)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Arina Krõlova (Tallinna sulgpallikool)

2. Kirke Karolin Heiter (Nõo)

3. Valeria Vassiljev (Triiton)

Poisid, üksikmäng

1. Hans Kristjan Pilve (Triiton)

2. Artur Ajupov (Triiton)

3. Christopher Siilbaum (Triiton)

U15

Tüdrukud, paarismäng

1. Catlyn Kruus/Ramona Üprus (Triiton/TÜASK)

2. Johanna Violet Meier/Liisbet Sugasep (Triiton)

3. Karmen Ilves/Karoliine Inselberg (Triiton)

Poisid, paarismäng

1.Oskar Männik/Rannar Zirk (Nõo SK)

2. Mihkel Mart Liim/Gregor Rämmal (Triiton)

3. Anton Berik/Martin Grigorovitš (Triiton)

Segapaarismäng

1. Oskar Männik/ Johanna Violet Meier (Nõo/Triiton)

2. Rannar Zirk/Liisbet Sugasep (Nõo SK/Triiton)

3. Mihkel Mart Liim/Karmen Ilves (Triiton)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Ramona Üprus (TÜASK)

2. Catlyn Kruus (Triiton)

3. Liisbet Sugasep (Triiton)

Poisid, üksikmäng

1. Oskar Männik (Nõo SK)

2. Rannar Zirk (Nõo SK)

3. Gregpr Rämmal (Triiton)

U13

Tüdrukud, paarismäng

1. Kadi Ilves/Marta Emili Teller (Triiton)

2. Heili Merisalu/Kerttu Voore (Nõo SK)

3. Annabel Rohtla/Meribel Rohtla (Triiton)

Poisid, paarismäng

1. Hannes Hani/Daniel Kornejev (Triiton)

2. Oliver Sokk/ Tregert Gustav Värv (Triiton/TÜASK)

3. Oliver Hani/Karl Aksel Männik (Triiiton/Nõo SK)

Segapaarismäng

1. Hannes Hani/Elisaveta Berik (Triiton)

2. Daniel Kornejev/ Marta Emili Teller (Triiton)

3. Tregert Gustav Värv/ Kerttu Voore (TÜASK/Nõo)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Elisaveta Berik (Triiton)

2. Emili Pärsim (Triiton)

3. Kerttu Voore (Nõo SK)

Poisid, üksikmäng

1. Hannes Hani (Triiton)

2. Rene Leeman (Tallina Sulgpallikool)

3. Tregert Gustav Värv (TÜASK)

U11

Poisid, üksikmäng

1. Oliver Hani (Triiton)

2. Marti Joost (Nõo)

3. Rasmus Roogsoo (Triiton)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Emilia Shapovalova (Tartu Kalev)

2. Laura-Liis Kale (Tallinna Sulgpallikool)

3. Diana Baranova (Triiton)

2 thoughts on “Triiton – edukaim klubi Eesti noorte meistrivõistlustel”

  1. Tere, kui noori mängijaid vastu võtate? Mu poeg kes 1 sept saab viie aastaseks tahaks tulla sulgpalli trenni.
    Tervitades, Triin

  2. Tere,

    esiteks ma vabandan, et vastus on niivõrd kaua veninud.

    Triitonis hetkel veel ei ole eraldi lasteaialastele treeninguid, kuid kokkuleppel treeneriga on võimalik liituda viie aastasel esimese klassi treeningutega.

    Juhul, kui teie soov on endine, suhtlen treeneriga ning annan teile teada.

    Ps, palun vastata meilile silja@tartutriiton.ee .

    Kõike kaunist,
    Silja Segal
    treener
    Tartu Sulgpalliklubi Triiton
    56 977 153
    silja@tartutriiton.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga