Eesti Juuniorite Meistrivõistlused

Toimunud Eesti juunioride sulgpallimeistrivõistlustel näitasid konkurentidele koha kätte Tartu ülikooli akadeemilise spordiklubi ning Tartu sulgpalliklubi Triitoni sportlased, kellele kuulusid kõik jagamisele läinud medalid.

Tüdrukute üksikmängus krooniti Eesti meistriks Hannaliina Piho (TÜASK), kes alistas finaalis klubikaaslase Ramona Üpruse 23:21, 21:12. Kolmanda koha saavutas Liisa-Lotta Tannik (SK Triiton).

Poiste üksikmängus kuulus Triitonile kolmikvõit. Eesti meistritiitli võitis Karl Kert, kes võitis tasavägises finaalmängus Hans Kristjan Pilve kolmes geimis 9:21, 21:18, 21:16. Pronksmedalile tuli Marcus Lõo.

Tüdrukute paarismängus tulid üllatuslikult Eesti meistriks veel U-15 vanuseklassi kuuluvad Ramona Üprus (TÜASK) ja Catlyn Kruus (SK Triiton), kes alistasid tasavägises finaalis 21:14, 22:20 Hannaliina Piho (TÜASK) ja Liisa-Lotta Tanniku (SK Triiton). Kolmanda koha võitsid Laura Martinson – Karina Kapanen (SK Triiton).

Poiste paarismängu finaalis kohtusid omavahel Triitoni mängijad Alexander Raudsepp – Hans Kristjan Pilve ja Karl Kert – Marcus Lõo. Eesti meistriks krooniti Kert ja Lõo, kes võitsid finaali 21:11, 19:21, 21:12. Pronksmedali võitsid Artur Ajupov ja Tauri Kilk (SK Triiton).

Segapaarismängus tulid Eesti meistriks Marcus Lõo ja Liisa-Lotta Tannik (SK Triiton). Hõbemedali võitsid Karl Kert (SK Triiton) ja Hannaliina Piho (TÜASK) ning pronksi Merit Mägi ja Alexander Raudsepp (SK Triiton).

Videokokkuvõte Rainer Kaljumäe kaamera läbi : https://www.youtube.com/watch?v=T6AX2snaqlE

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga