Kõik Eesti paarid kaotasid EM-il avaringis

Saksamaal Saarbrückenis peetavatel Euroopa meistrivõistlustel piirdusid kõik kolm Eesti paari avaringi kohtumisega. Naiste paarismängus olid Catlyn Kruus ja Ramona Üprus vastamisi kuuenda asetusega Julie MacPhersoni ja Ciara Torrance’iga. Avageimis olid šotlannad kogu aeg juhtimas, olid intervalliks ees 11:6 ning alles päris lõpus õnnestus Eesti meisterpaaril vahet veidi vähendada. MacPherson ja Torrance võitsid 21:17. Teine geim kulges sama stsenaariumi alusel. Viigiseisult 3:3 läksid šotlannad ette 8:3, 11:5 ja 17:8 ja võitsid 21:14.

Ka meeste paarismängus ei õnnestunud eestlastel geimivõitu saavutada. Kõige lähemal sellele olid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner, kes avageimi Joshua Magee ja Paul Reynoldsi vastu kaotasid vaid 21:23. Teises jäid iirlased peale 21:16. Matš kestis 40 minutit. Kaljurand ja Käsner olid suurema osa esimesest geimist juhtimas, intervalliks 11:7 ja viimast korda 20:19. Geimpalli ära kasutada ei suudetud, hoopis vastased said ette 21:20 ning saavutasid kohe veel kaks punkti. Teises geimis olid eestlased ees 9:7, kuid seejärel noppisid iirlased viis punkti järjest ning eduseisu enam käest ei andnud.

Anton Berik ja Mikk Õunmaa avaldasid Andreas Søndergaardile ja Jesper Toftile vastupanu 23 minutit, taanlased võitsid 21:8, 21:16. Meie paar ei pääsenud kummaski geimis kordagi juhtima.