Kilk kaotas Dubrovnikus sakslasele

Kagu-Horvaatia kuurortlinnas Dubrovnikus peetaval BWF-i Junior International Challenge’i kategooria turniiril Croatia Valamar Junior Open 2022 mängis esimese asetusega Tauri Kilk laupäeval veerandfinaali pääsu nimel Kenneth Neumanniga.

11. asetusega sakslane võitis avageimi 21:14, kuid teises oli selgelt (21:7) parem tartlane. Kolmandas geimis sai algedu Neumann, kuid joogipausiks tegi Kilk vahe tasa ja juhtis 11:8. Meie mehe napp edu püsis, ehkki kohati tuli vastane päris lähedale. Õnn keeras Kilgile selja hetkel, mil võit oli vaid kolme punkti kaugusel. Sakslane tabas paar rünnakut tagajoonele ning oli ka võrgu ees nobedam. Saabus viik ja seejärel noppis vastane ka viimased kolm punkti. Valus kaotus.

Ainsa eurooplasena veerandfinaali jõudnud Neumann mängib nüüd Jan Jireh Lee’ga Malaisiast, teises tabeli ülemise poole veerandfinaalis kohtuvad Koya Iwano (Jaapan) ja Hong Quan Lok (Malaisia). Allpool selgitavad poolfinalistid Tushar Suveer (India) ja Shun Saito (Jaapan) ning Muhammad Faiq (Malaisia) ja Daigo Tanioka (Jaapan).