Juulikuisel pereturniiril võidutsesid kaks segapaari ja üks meespaar

Sulgpalliklubi Triiton järjekordsele Pereturniirile kogunes juulikuu viimasel pühapäeval A. Le Coqi spordimajja 38 paari. Tavakohaselt paigutasid korraldajad osalejad kolme liigasse (11+11+16), et mõlemal pool võrku oleksid enam-vähem võrdväärsed mängupartnerid.

Meistriliigas võidutsesid seekord õde ja vend Elisaveta ja Anton Berik. Esimene on erinevates noorteklassides tulnud kuus korda Eesti meistriks (sh kolm korda üksikmängus), medalivõitudeni on noorte seas jõudnud ka Anton. Teise koha said Johanna Violet Meier ja Kaire Karindi, kes nagu viiendaks platseerunud Mia ja Andres Kask on pärast paariaastast pausi taas Pereturniiri leidnud. Mõlemad paarid alustasid aastate eest kõige madalamas liigas, kuid on nüüdseks tõusnud meistriliigasse. Kolmanda koha medalid said Müürsepad, Art Richard ja Madis. Alates 2013. aastast on Pereturniiril osalenud Krisliin ja Rein Rohtla (seekord 9.) ning Daniel ja Maksim Kornejev (6.).

Turniiri tasavägist konkurentsi näitab seegi, et paljukordne Eesti noortemeister ning  täiskasvanute hulgaski juba paarismängus medali võitnud ja Eesti koondisesse kuulunud 17-aastane Catlyn Kruus pidi koos endast seitse aastat noorema õe Carmella Krisliniga mängides sedakorda leppima seitsmenda kohaga.

A-liigas saatis edu meespaari, mille moodustasid Karl-Markus ja Erko Kasekamp, teine oli segapaar Ingemari ja Ingmar Aija ning kolmas naispaar Lumikki ja Susanna Liias. Mullu seenioride MM-il ja varem kaks korda EM-il osalenud Andres Hoop lõpetas koos sulgpallis alles esimese samme tegeva Anna-Marii Hoopiga viiendana.

B-liigas võidutsesid sel turniiril 2018. aastal esimest korda osalenud ning tookord seitsmendat-kaheksandat kohta jagama jäänud Samantha ja Martin Kajandi. Teised olid Rudolf ja Andres Meus ning kolmandad Greete ja Veikko Kiisk.

Triitoni klubi treener Silja Segal on koos ametiõe Liis Simpsoniga seda turniiri juba aastaid vedanud ning tema arvates toovad perepaarid saali alati hea energia. „Osalejad on tulles põnevil ja heatujulised. Eks vahel tuleb pingelise mängu puhul ette ka väiksemaid ütlemisi, aga positiivne emotsioon kaalub lõpuks siiski kõik üles,“ ütleb Segal ja lisab, et oma sulgpallitrenniga alles alustanud lastele annab ema, isa või mõne muu lähisugulasega koos võistlemine hindamatu kindlustunde. „Selline kogemus aitab lastel lihtsamini võistluspingega kohaneda ning tekitab neis soovi veelgi rohkem õppida ja areneda,“ on Segal tähele pannud.

MEISTRILIIGA

1. Lisa Berik – Anton Berik
2. Johanna Violet Meier – Kaire Karindi
3. Art Richard Müürsepp – Madis Müürsepp
4. Kristjan Orrin – Oliver Orrin
5. Mia Kask – Andres Kask
6. Daniel Kornejev – Maksim Kornejev
7. Carmella Krislin Kruus – Catlyn Kruus
8. Laura Martinson – Krista Martinson
9. Krisliin Rohtla – Rein Rohtla
10. Marian Laur – Marko Laur
11. Kaspar Kiisk – Katrin Kiisk

Meistriliiga esikolmik
Meistriliiga esikolmik. Keskel võitjad Elisaveta ja Anton Berik, vasakul teise koha saanud Kaire Karindi ja Johanna Violet Meier ning paremal kolmanda koha hõivanud Art Richard ja Madis Müürsepp.

A-LIIGA

1. Karl-Markus Kasekamp – Erko Kasekamp
2. Ingemari Aija – Ingmar Aija
3. Lumikki Liias – Susanna Liias.
4. Ats Paavel – Tarmo Paavel
5. Anna-Marii Hoop – Andres Hoop
6. Eliise Pärsim – Raili Pärsim
7. Laureena Kull – Lauri Kull
8. Roosi Uusen – Robin Uusen
9. Oliver Puhtla – Tiina Kask
10. Mirtel Mileen Möller – Martin Möller
11. Märten Leemet – Tõnu Leemet

A-liiga esikolmik.
A-liiga esikolmik. Keskel võitjad Karl-Markus ja Erko Kasekamp, vasakul teise koha saanud Ingemari ja Ingmar Aija ning paremal kolmandad Lumikki ja Susanna Liias.

B-LIIGA

1. Samantha Kajandi – Martin Kajandi
2. Rudolf Meus – Andres Meus
3. Greete Kiisk – Veikko Kiisk
4. Maarja Pärn – Mariliis Pärn
5. Merle Bastien – Dorian Bastien
6. Eileen Pärsim – Raili Pärsim
7. Mârt-Jaagub Peebo – Priit Peebo
8. Kaspar Kaasik – Priit Kaasik
9. Eliise Müürsepp – Madis Müürsepp
10. Mia Marta Müürsepp – Andreas Müürsepp
11. Susan Siimus – Jaak Siimus
12. Katarina Babin – Tanja Borševitskaja
13. Laura Hausenberg – Tarmi Hausenberg
14. Sandra Kask – Darja Kirillova
15. Ruben Agan – Mia Kask
16. Marian Siimus – Kristel Liivapuu

B-liiga esikolmik
B-liiga esikolmik. Keskel võitjad Samantha ja Martin Kajandi, vasakul teised Rudolf ja Andres Meus ning paremal kolmandad Greete ja Veikko Kiisk.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga