Triiton võõrustab reedel Läti koondist

Kui selle nädala kolmapäeval ja neljapäeval kohtusid Tallinnas Eesti ja Läti tennisetähed, siis reedel võib Tartus A. Le Coqi spordimajas näha lõunanaabrite sulgpallurite paremikku.

Et kahe naaberriigi tippude tase täiskasvanute seas on praegu tugevasti Eesti poole kaldu, siis valisid lätlased vastaseks mitte Eesti koondise vaid meie suurima sulgpalliklubi Triiton koondise. Et asi uhkem ja kaalukam oleks, panid külalised ette nimetada reedel, 31. juulil kell 13 algav mõõduvõtmine Balti Keti aastapäeva ürituseks ning pidadade seda koos lippude ja hümnidega.

Võistluspäeva alustatakse tund pärast keskpäeva vanuseklasside matšidega. Neljas põhiklassis (U-13, U-15, U-17 ja U-19) on igas kaheksa kohtumist: kaks nais- ja meesüksik- ning segapaarismängu ja üks mees- ja üks naispaarismäng. Lisaks on plaanis pidada üks poiste üksikmäng U-11 vanuseklassis ning täiskasvanute seas kaks meesüksikmängu ja üks meespaarismäng. Lätlaste koondises on ka üks veteranmängija (35+), kellele astub vastu Triitoni treener Reimo Rajasalu.

Pärast seda on kavas veel üks põnev jõuproov. Nimelt moodustavad osapooled nüüd kaks võistkonda kahe vanuseklassi mängijate baasil. Nii nooremate (U-13 ja U-15) kui ka vanemate (U-17 ja U-19) seas peetakse selles formaadis viis kohtumist, igast mänguliigist üks, kokku seega kümme kohtumist. Mäng kestab seni, kuni üks võistleja või paar kogub 10 punkti ning matš saab otsa hetkel, mil üks võistkondadest saab täis 100 punkti.

Triitoni esindus maavõistluseks Lätiga. U-11: Karl-Markus Kasekamp. U-13: Lumikki Liias, Annabel Mutso, Rasmus Roogsoo, Oliver Puhtla. U-15: Karolina Pintsuk, Kertu Saksing, Andrei Schmidt, Daniel Kornejev, Artur Berik. U-17: Lisa Berik, Marelle Salu, Katriin Jagomägi, Hugo Themas, Roland Kutsei, Art Müürsepp. U-19: Catlyn Kruus, Karoline Inselberg, Anton Berik, Mihkel Mart Liim, Markus Saarepuu, Kristjan Orrin. Mehed: Mihkel Laanes, Tauri Kilk. Veteran: Reimo Rajasalu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga