Euroopale kaheksa, Aasiale kaks finaalipaika

Tallinnas Kalevi spordihallis peetaval Yonex Estonian Internationalil on jäänud pidada viis kohtumist ehk finaalid. Pühapäeval tehakse tänavuste võitjate selgitamisega algust kella 10-st.

Laupäevaks olid võõrustajate viimaseks lootuseks jäänud kaks naispaari, kuid mõlemal tuli veerandfinaalis tunnistada tulevaste finalistide selget paremust. Catlyn Kruus ja Ramona Üprus jäid 8:21, 6:21 alla Türgi paarile Bengisu Ercetin ja Nazlıcan Inci. Tabeli alumisel poolel ei suutnud Kaisa Liias Lepp ja Romili Vakk samuti poolfinaalipileti suhtes kaasa rääkida, sest Inglismaa paarile Chloe BirchEstelle Van Leeuwen kaotati 7:21, 3:21. Türklannad olid poolfinaalis kahes geimis paremad ka esimese asetusega rootslannadest Moa ja Tilda Sjööst, inglannad aitas finaali kindel võit (avageim koguni 21:3) sakslaste Julia Meyeri ja Leona Michalski üle. Naispaarismängu finaal on pühapäeval kavas  neljandana.

Finaalide hommiku avavad segapaarid, finaali jõudsid kuuenda asetusega Ludwig Axelsson ja Jessica Silvennoinen Rootsist ning viiendana tabelisse paigutatud Jones Ralfy Jansen ja Thuc Phuong Nguyen Saksamaalt.

Seejärel tulevad naiste üksikmängu finaaliks platsile neljanda asetusega Rosy Oktavia Pancasari Prantsusmaalt ja esialgu valikturniirilt alustama arvatud Devika Sihag Indiast. Meeste seas on mõlemad osapooled Euroopast, Danilo Bosnjuk ja Joakim Oldorff. Ukrainasel on Tallinnas kuues ja soomlasel teine asetus.

Viimane finaal, meeste paarismäng, on tänavune teine Euroopa – Aasia esikohaduell, teise asetusega bulgaarlased Ivan Rusev ja Ilijan Stojnov seitsmenda asetusega singapurlaste Loh Kean Heani ja Low Sheng Yan Nicholase vastu.

Yonex Estonian Internationali turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga