Eestlased püsivad Siguldas esikohakonkurentsis

Koroonapiiranguid trotsides ning salakavala viirusega võideldes edasi pürgivad noored sulgpallurid saavad sel nädalal mängukarastust Lätimaal Siguldas. Reedel selgitati Läti U-17 vanuseklassi lahtistel meistrivõistlustel üksikmängudes veerand- ja paarismängudes poolfinalistid.

Noormeeste üksikmängus jõudis ainsa eestlasena kaheksa parema sekka Rene Leeman (TSKeskus). Neljanda asetusega tallinlane pidi selleks alistama lätlase Aleksis Emiljans Kviesise 21:4, 21:3 ja prantslase Remy Taingi 21:10, 21:12. Poolfinaali edenemiseks on vaja laupäeva hommikul jagu saada poolakast Igor Jasekist. Kolmanda ringiga piirdusid Chris Robin Talts (TSKeskus) ja Karl Aksel Männik (Nõo SK), teise ringiga Rasmus Talts (TSKeskus).

Neidude üksikmängus on Eesti sulgpallureid veerandfinaalides kolm. Kaheksanda asetusega Elisaveta Berik (Triiton) jõudis nii kaugele 21:16, 21:23, 21:18 võiduga Gabriela Skorkowska (Poola) üle, Emilia Šapovalova (TÜASK) alistas Läti esireketi Anna Kupča 21:19, 21:10 ja Annabel Rohtla (Triiton) tasavägise heitluse järel 23:21, 15:21, 21:19 Monika Sukackaite (Leedu, 5). Teise ringiga piirdusid Heili Merisalu (Nõo SK), Kerttu Voore (Nõo SK), Annabel Rohtla (Triiton) ja Birgit Reintam (TSKeskus).

Noormeeste paarismängus on Chris Robin Talts ja Rasmus Talts finaalist ühe võidu kaugusel. Veerandfinaalis saadi jagu Läti paarist Rolands Bratcikovsist ja Leonardo Golovcenkost 21:16, 21:12. Rene Leeman ja Karl Aksel Männik kaotasid veerandfinaalis poolakatele Bartlomiej Butkusele ja Jan Wilczakile 13:21, 13:21.

Neidude paarismängus eestlannadel laupäeval enam platsil asja pole, sest Birgit Reintam ja Kerttu Voore kaotasid esimese asetusega poolataridele Anna Czuchrale ja Julia Piwowarile 9:21, 11:21 ning Annabel ja Meribel Rohtla pidid tunnistama teise asetusega Ukraina paari Jevgenia Kantemiri ja Amina Lõssenko selget paremust 21:6, 21:5.

Segapaarismängus jõudsid ainsatena veerandfinaali Karl Aksel Männik ja Kerttu Voore, kuid meie omade edasi rühkimise peatasid seal teise asetusega Arkadiusz Dydynski ja Julia Stankiewicz. Poola paar võitis 21:9, 21:14. Teises ringis kaotasid Rene Leeman ja Elisaveta Berik, Chris Robin Talts ja Birgit Reintam ning Rasmus Talts ja Emilia Šapovalova.

Sigulda turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga