Eesti meeskond kaotas ka Soomele

Eesti meeskond on meeskondlike EM-võistluste valikturniiril kahe vooru järel endiselt võiduta. Kui avavoorus reedel jäädi Bad Cambergis alla võõrustajatele sakslastele 0:5, siis laupäeval tuli tunnistada põhjanaabrite soomlaste 4:1 paremust.

Esireketite kohtumises lõi Kalle Koljonen Karl Kerti 21:15, 21:15. Tauri Kilk viis kohtumise Joakim Oldorffi vastu kolmandasse geimi, kaotades esimese 6:21 ja võites teise 21:14. Naabrite vastaseisu kõige kauem (41 minutit) väldanud matši kolmanda geimi võitis Oldorff 21:7. Viimases üksikmängus oli Eliel Melleri üle Mario Kirismast 21:13, 21:15.

Kert ja Kilk võitlsid vapralt Anton Kasti ja Oldorffi vastu, kuid jäid alla 21:23, 17:21. Viimases matšis said lõpuks silma pähe ka eestlased. Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner kaotasid küll Melleri ja Niilo Nyqvistiga mängides esimese geimi 15:21, kuid võitsid teise 21:17 ja kolmanda 21:6.

Pühapäeval kell 11 alustab Eesti viimase vooru kohtumist Maltaga, kel seni tabelis samuti vaid null.