Catlyn Kruus aitas oma klubi Austrias finaali

Austria sulgpalli 1. Bundesligas selgusid finalistid. Pärast laupäeval peetud poolfinaale on võimalus liigavõit oma CV-sse saada ka Catlyn Kruusil. Tartlanna koduklubi ASKÖ Traun lõpetas kaheringilise põhiturniiri 29 punktiga teisel kohal ning sai poolfinaaliks neist tosin punkti vähem kogunud BSC 70 Linziga koduväljakueelise. Kohtumine mullu selle liiga võitnud klubiga kujunes ühepoolseks, sest Linzi sulgpallurid ei suutnud mängitud kuuest kohtumisest võita ainsatki.

Kruus käis Bundesliga 15-kordse võitja eest väljakul kaks korda. Üksikmängus pidi tema 21:13, 21:12 paremust tunnistama Petra Polanc (Sloveenia), paarismängus said Kruus ja rumeenlanna Sabina Balut probleemideta jagu Natalia Hofingerist ja Joanna Tomancokist 21:3, 21:6.

Teises poolfinaalis põhihooaja parima ASV Pressbaumi (33 punkti) ja kolmandana lõpetanud Badminton Mödlingi (20) vahel samuti üllatust ei sündinud, ASV võitis 5:2. Kaks võidupunkti said Mödlingi mängijad just naiste üksik- ja paarismängust.

Kahe võiduni peetav Austria Bundesliga finaalseeria algab laupäeval, 15. aprillil ASKÖ Trauni koduväljakul. Teine mäng on kaks nädalat hiljem ASV Pressbaumi kodusaalis ning kui vaja peaks olema ka kolmandat kohtumist, peetakse see samuti ASV koduplatsil esmaspäeval, 1. mail.

Austria Bundesliga tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga