ASKÖ Traun ja Kruus jätkavad liidritena

Austria klubiliigas (1. Bundesliga) on põhihooaja kümnest kohtumisest peetud kaheksa. Läinud nädalavahetuses peetud topeltvoorus saavutas Catlyn Kruusi koduklubi ASKÖ Traun kaks 8:0 võitu ning on enne kahte viimast vooru 25 punktiga tabeli tipus. Sama punktisumma on ka ASV Pressbaumil. Ülejäänud jäävad juba kaugele, kolmandal kohal paikneval Union BSC Wolfurtil on 17 punkti.

Laupäeval võõrustas ASKÖ Traun HAKA Sportarenal tabeli autsaiderit Österreichische Turn- und Sportunion Ohlsdorfiga. Kruus pidas selle kohtumise ainsa kolmegeimilise mängu, võites Nadine Reiteri vastu esimese geimi 21:15 ja kolmanda 21:6. Teises jäi peale Reiter 21:17. Veel oli tartlanna ASKÖ eest platsil paarismängus, kus koos Florentina Constantinescuga alistati Sarah Dlapka ja Hanna Gillesberger 21:18, 21:13.

Pühapäeval mängiti samuti kodus, vastaseks tabeli neljas Badminton Mödling. Kruus oli taas võidukas, Katrin Neudolt sai üle mängitud 21:14, 21:13. Koos Constantinescuga saadi jagu ka Serena Au Yeongist ja Reka Sarosist 21:10, 21:16.

Laupäeval, 17. veebruaril kohtub ASKÖ Traun võõrsil tabeli viienda BSC 70 Linziga ning päev hiljem võõrustatakse kodus peakonkurenti ASV Pressbaumi. Kahe favoriidi esimene omavaheline kohtumine mullu 28. oktoobril Pressbaumi kodusaalis lõppes 4:4 viigiga.

Austria 1. Bundesliiga mängud ja tabel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga