Paarismängu harrastajad kogunesid seitsmendat korda

Laupäeval peeti Variku spordihoones Triitoni harrastajate paarismängusarja seitsmes etapp. Kokku selgitati kolmes mänguliigis üheksa võitjat, kaasa lõi 135 mängijat.

Meeste esiliigas võidutsesid Martin Kangur ja Sander Merits, kes kuue paariga turniiril alistasid kõik viis vastast. Nelja võiduga teise koha saanud Keshav Nagpalist ja Janar Ojalaidist saadi seejuures jagu 21:19, 21:16. Naiste esiliiga tase oli sel korral vaid kolmel paaril, mõlemad matšid võitsid Marianne Küüsvek ja Kätrin Lepp.

Segapaare tuli kohale kuus, nemadki mängisid kõik omavahel läbi. Vaid võite tunnistasid Marianne Küüsvek ja Sander Merits, teise kohaga lõpetanud Johanna Violet Meier ja Anton Berik said neilt kätte küll avageimi 21:15, kuid kaotasid järgmised 18:21 ja 11:21.

Teises liigas teenisid meestest turniirivõidu Gromet Spaal ja Alar Tiideberg. Finaalis kaotati Koit Kesamaa ja Veiko Vahtra vastu küll avageim 19:21, kuid edasi jätkati võidukalt, 22:20 ja 21:15.

Naiste turniiril noppisid laupäeval vaid võite Ester Arak ja Liis Tamberg, viimaseks katsumuseks olnud Anette Arrak ja Triin Välk mängiti üle 21:10, 21:17.

Paarismängus lõi kaasa 16 paari, esikohamängu jõudsid alagruppide ja poolfinaali võidu järel Anette Arrak ja Janar Ojalaid ning Liis Tamberg ja Alar Tiideberg. Esimesed võitsid 21:16, 21:13.

Kolmanda liiga meespaare kogunes Variku saali neliteist, neist edukaimad olid Toomas Orula ja Margus Raudsepp, kes finaalis võitsid Maksim Kornejevit ja Vjatšeslav Schmidti numbritega 21:12, 21:16.

Naiste seas võitsid kõik neli kohtumist Kadri Treffner ja Triinu Vares, viimati saadi 21:14, 21:12 võit Inga Kurgjärve ja Taisi Sulbi üle.

Kahekümne nelja segapaari seas jäid kaotuseta Merit Tammemägi ja Kristo Pillman. Päeva viimne pingutus andis neile 21:17, 24:22 võidu Helina Ziugandi ja Rauno Mõttuse üle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga