Triitonlased noppisid GP-sarja turniirilt kuus esikohta

Eesti Sulgpalliliidu GP-sarja neljas etapp kutsus sulgpallurid Lenne Sulgpallikeskusse Jüris. Neljas liigas pani end kirja kokku 247 mängijat. Triitoni esindus saabus kodulinna tagasi kuue esikoha ja viie “hõbedaga”.

MEISTRILIIGA

Meeste üksikmängus võidutses Hans Kristjan Pilve (Veeriku Badminton), alistades finaalis Hannes Hani (Triiton) 21:5, 21:14. Oliver Hani (Triiton) jõudis poolfinaali. Naiste seas võidutses valitsev Eesti meister Helis Pajuste (Raul Musta SK). Viie mängija turniiril alistas ta kõik vastased kahges geimis, teise koha saanud Romili Vakk (Triiton) jäi talle alla 16:21, 6:21.

Meeste paarismängus said esikoha Eesti meistritroonilt tõugatud Kristjan Kaljurand (TÜASK) ja Raul Käsner (Triiton). Finaalis vormistati Anton Beriku ja Mikk Õunmaa (Triiton) üle võit mõlemas geimis numbritega 21:12. Parim naispaar oli Kertu Margus – Ramona Üprus (TÜASK), Emili Pärsim ja Marelle Salu (Triiton) kaotasid poolfinaalis Ulla Helmile ja Eve Laansoole 19:21, 17:21. Segapaarismängus jäid kaotuseta Mikk Õunmaa (Triiton) ja Ramona Üprus (TÜASK), viimases kohtumises saadi jagu Kristjan Kaljurannast ja Kertu Margusest (TÜASK) 21:15, 13:21, 21:17. Viimastele jäid poolfinaalis alla Hugo Themas ja Marelle Salu (Triiton) 8:21, 20:22.

Anton Berik ja Mikk Õunmaa (Triiton) ning Kristjan Kaljurand (TÜASK) ja Raul Käsner (Triiton). Foto: Triiton
Romili Vakk (Triiton) ja Helis Pajuste (Raul Musta SK). Foto: Triiton

ESILIIGA

Meestest võidutses Priit Põder (Triiton), kes Nikita Bezsonovist (TSKeskus) sai jagu 21:10, 21:12. Tallinlase paremust kolmes geimis pidi poolfinaalis tunnistama Jürgen Orav (Triiton). Naiste paarismängus läksid oma alagrupi võitjad Carmella Krislin Kruus ja Kaisa Liis Lepp (mõl. Triiton) omavahel kokku poolfinaalis. Peale jäi Lepp 22:24, 21:13, 21:15, kuid finaalis külalist Soomest Emilia Ojalast alistada ei suutnud – 20:22, 17:21.

Oliver Hani ja Priit Põder võidutsesid meeste paarismängus, Tondiraba paar Mikk Aru ja Erik Marksoo pidi finaalis neile alla vanduma 18:21, 14:21. Viie naispaari konkurentsis said Carmella Krislin Kruus ja Lumikki Liias (Triiton) ainsa kaotuse Heleri Kruusimaalt (Tallinna Kalev) ja Maria Medvedevalt (Ulsans) 20:22, 14:21. Segapaarismängus Triitoni paaridel alagrupis esikohta saada ei õnnestunud, esikoha said Andre Martin Reins (Raul Musta SK) ja Laura-Liis Kale (TSKeskus).

TEINE LIIGA

Meeste üksikmängus olid finaalis vastamisi kaks klubikaaslast, Marten Põder ja Oliver Puhtla Triitonist. Peale jäi Põder 21:13, 21:18. Paarismängus jõudsid Kaspar Kaasik (Triiton) ja Timo-Alen Prokopenko (TSKeskus) finaali, kus tuli tunnistada mõlemas geimis Smashi paari Arthur Kivi – Sten Otsmaa nappi paremust – 21:19, 21:19.

KOLMAS LIIGA

Triitoni paar Maksim Krikuhhin ja Keidi Kaasma mängis end välja finaali, kus nõolaste Rando Penneri ja Polina Rjabušenko vastu kaotati avageim 17:21. Teises õnnestus triitonlastel peale jääda 21:12 ja lõpuks ka põnevas kolmandas 23:21.