Triitonil läks noorte GP-etapil hästi ka teisel päeval

Noorte GP-sarja uue aasta avaetapil Tallinnas selgitati teisel võistluspäeval parimad paarismängudes, samuti näitasid oma oskusi B-liigasse kuuluvad noor sulgpallurid.

U-19

Noormeeste paarismängus jõudsid finaali just need kaks paari, keda sinna edetabeli põhjal ennustati. Ja asetus pidas ka esikohamängus paika. Andrei Schmidt ja Hugo Themas kaotasid küll Rene Leemani ja Rasmus Taltsi (TSKeskus) vastu avageimi 15:21, kuid võitsid järgmised kaks 21:19 ja 21:18. Andrei oli laupäeval võidutsenud ka üksikmängus.

Rasmus Roogsoo ja Marti Joost (Nõo SK) jõudsid poolfinaali, kus kaotasid Leemanile ja Taltsile 19:21, 14:21. Art Richard Müürsepp ja Robin Schmalz (TSKeskus) jäid nendega jagama kolmandat kohta, sest nemad kaotasid poolfinaalis alla Schmidtile ja Themasele 21:18, 19:21, 15:21.

Neidude seas pidid kaks Triitoni paari seekord leppima kolmanda koha jagamisega. Esimese asetusega Emili Pärsim ja Marelle Salu kaotasid poolfinaalis Kadi Ilvesele ja Marta Emili Tellerile (TÜASK) 21:23, 21:13, 16:21, tabeli alumises pooles pidi teise asetusega Elisaveta Berik ja Katriin Jagomägi tunnistama Heili Merisalu (Nõo SK) ja Emilia Šapovalova (TÜASK) paremust samuti kolmes geimis – 21:18, 14:21, 16:21. Tasavägise finaali võitsid Merisalu ja Šapovalova 13:21, 22:20, 22:20.

Segapaarismängus üritas Andrei Schmidt nädalavahetuse kolmandat esikohta koos Emili Pärsimiga, kuid kolmegeimilises finaalis tuli neil alla vanduda klubikaaslastele Hugo Themasele ja Marelle Salule 16.21, 21:15, 21:23. Art Richard Müürsepp ja Kadi Ilves (TÜASK), Rene Leeman (TSKeskus) ja Katriin Jagomägi ning Rasmus Roogsoo ja Elisaveta Berik lõpetasid seekord veerandfinaalis.

U-17

Piisavalt paare jagus selles vanuseklassis vaid naiste paarismänguks. Esikoht kuulus Lumikki Liiasele ja Marija Paskotšile (Tondiraba SK), finaalis võideti esimese asetusega Laura-Liis Kale ja Mia Sakarias (TSKeskus) 21:6, 18:21, 21:12. Liispet Leemet ja Annabel Mutso kaotasid poolfinaalis kolmes geimis Kalele ja Sakariasele.

U-15

Laupäeval üksikmängus võidutsenud Axel Gras lisas koos Sam Lindbergiga oma teenetelehele esikoha paarismängus. Marten Põder ja Kaspar Sorge (TÜASK) mängiti mõlemas geimis üle päris kindlalt, 21:12, 21:10. Oskar Laanes ja Oliver Puhtla pidid soomlaste tugevust (21:13, 21:9) tunnistama poolfinaalis. Tüdrukute paarismängus osales vaid kolm paari ning nii mängisid kõik kõigiga läbi. Kahe võiduga said esikoha Kaisa Liis Lepp ja Romili Vakk, teiseks jäid Samantha Kajandi ja Roosi Uusen. Kahe Triitoni paari omavahelise mängu võitsid Lepp ja Vakk 21:9, 21:13. Segapaarismängus sai teise esikoha Lindberg, sest koos Paskotšiga alistati esimese asetusega Kaspar Sorge (TÜASK) ja Lumikki Liias 21:11, 21:19. Poolfinaali mängisid end Oskar Laanes ja Kaisa Liis Lepp ning Marten Põder ja Romili Vakk.

U-13

Tütarlaste paarismängus tõid võidu Tartusse Jandra Jagomägi ja Ilona Roogsoo, finaalis mängiti lõpuks üle Ellen Mai Lassi ja Marleen Lips (TSKeskus) 21:17, 18:21, 21:11.

B-LIIGA

Kaspar Kaasik jõudis U-15 vanuseklassis finaali, kus kaotas Rikko Rõõmule (Veeriku Badminton) 8:21, 11:21. Sama saatus tabas U-17 vanuseklassis alagrupis kõik kolm vastast võitnud Aarne Säga. Finaalis oli triitonlase vastane Enrik Elenurm (TSKeskus), kes jäi peale 21:14, 21:18.

Tüdrukute U-15 vanuseklassis sai Samantha Kajandi kolme võidu ja kahe kaotusega kolmanda koha. Temast eespool lõpetasid kõik vastased alistanud Nathali Vilumets (Fookus) ja neli võitu kogunud Grettel Luts (Viimsi SK).