Triitoni sulgpallureid ootab ees võistlusrohke september

Lisaks reedel Sloveenias alla 17-aastaste võistkondlikke ja individuaalseid EM-võistlusi alustavatele Triitoni mängijatele mängivad sel ja järgmistel nädalatel piiri taga veel mitmed meie klubi sulgpallurid.

Kreekas Lavrios peetaval Futures Seriesi turniiril Hellas International 2021 on Helis Pajuste (Triiton) naiste üksikmängus põhitabelis ning peaks praeguse tabeli kehtima jäämisel reede, 3. septembri hommikupoolikul avaringis kohtuma kaheksanda asetusega Abigail Holdeniga (Inglismaa).

Lavrio turniiri tabelid

7. septembril Ukrainas Harkivis algaval International Seriesi turniiril Victor Ukraine International on Helis Pajuste samuti põhitabelis ning koguni kaheksanda asetusega. Tänavuste Eesti meistrivõistluste pronksi esimene vastane on praeguse tabeli kohaselt Kriti Bharadwaj (India). Meestest teeb turniiril kaasa Ragnar Sepp (Tondiraba SK), kel seitsmes asetus.

Naiste paarismängus on Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (Triiton, pildil) Ukraina NSV kunagises pealinnas suisa soosikud. Esimese asetusega tartlannad peaksid esialgse asetuste paika pidamise korral finaalis kohtuma Austriat esindavate Serena Au Yeongi ja Katharina Hochmeieriga. Esimeses ringis on meie paari vastas ukrainlased Arina Maruštšak ja Anastassia Prokopovitš. Naispaare võistleb praegustel andmetel 16.

Harkivi turniiri tabelid

10.-13. septembrini Täbys peetaval Junior International Seriesi kategooria turniiril alla 19-aastastele mängijatele FZ Forza Stockholm Junior 2021 on Tauri Kilk (Triiton) noormeeste üksikmängus esimene, Rannar Zirk (Nõo SK) teine ja Mario Kirisma (TSKeskus) viies asetus. Veel esindavad Eestit selles mänguliigis Robin Schmalz (TSKeskus) ja Steven Kristiansen (endine Pärnasalu, Viimsi SK).

Noormeeste paarismängus plaanivad rootslased samuti eestlaste finaali, sest esimene asetus on Oskar Männik (TÜASK) ja Zirk ning teine Kirisma ja Schmalz. Viimastega peaksid poolfinaalis kokku saama Kilk ja Kristiansen, sest nemad on tabelisse paigutatud tugevuselt kolmanda paarina.

Neidude üksikmängus on esimene asetus Catlyn Kruusil (Triiton), kes avaringis on vaba ja kohtub teises Andra-Mai Hoopiga (TÜASK). Samuti avaringist vaba Ramona Üprus (TÜASK) mängib Nelly Wilskieriga (Rootsi). Emilia Šapovalova (TÜASK) esimene vastane on Chanel Linne (Rootsi).

Neidude paarismängus on favoriidid Kruus ja Üprus, jõud ühendavad ka Hoop ja Šapovalova. Segapaarismängus on võitjasoosikud Männik ja Üprus, tabeli alumisel poolel üritavad võivalikult kaugele jõuda Zirk ja Hoop.

Täby turniiri tabelid

24.-26. septembrini Herstalis peetavaks Yonex Belgian Junior 2021-ks (Junior International Seriesi kategooria turniir seegi) on end kirja pannud noormeestest Kilk, Zirk, Kirisma, Männik, Schmalz ja Kristiansen ning neidudest Kruus, Üprus ja Hoop.

Herstali turniiri kodulehekülg

Kodutanumal peetakse 18. septembril Tondiraba Sulgpallihallis noorte GP-sarja neljas etapp. Suure GP-sarja teine etapp on kavandatud oktoobri esimesele nädalavahetusele (kuupäevad 2. ja 3.) ning mängitakse Lasnamäe hallis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga