Triitoni paar mängis Prahas veerandfinaalis

Viis Eesti paremikku kuuluvat Tartu sulgpallurit osales lõppeval nädalal Tšehhi pealinnas Prahas peetud International Seriesi kategooria turniiril Yonex Czech Open 2023. Kõige kaugemale jõudsid Triitoni klubi mängijad Anton Berik ja Mikk Õunmaa, kes laupäeval said platsile meeste paarismängu veerandfinaaliks.

Enne seda oli avaringis alistatud Kanada paar Kevin Barkman – Victor Ho 21:19, 21:17 ning teises ringis austerlased Gustav Andee ja Simon Bailoni 21:19, 21:19. Veerandfinaalis seisid meie meestele vastu neljanda asetusega prantslased Nicolas Hoareau ja Aymeric Tores. Avageim lõppes kindlalt prantslaste kasuks 21:10, teises oli mängu rohkem, kuid sellegi geimi võitsid Hoareau ja Tores 21:17. Võitjate turniir lõppes poolfinaalis, kus kaotati teise asetusega USA paarile Zhi Yi Chen – Presley Smith 12:21, 14:21.

Eesti meisterpaar Kristjan Kaljurand (TÜASK) ja Raul Käsner (Triiton) pidasid avaringis ägeda heitluse taanlaste Alexander Pederseni ja Jeppe Søbyga, kaotades lõpuks 21:23, 20:22.

Õunmaa ja Ramona Üprus (TÜASK) tegid kaasa ka segapaarismängus, kus avaringis jäädi alla Søbyle ja Kathrine Vangile Taanist 9:21, 13:21. Naiste üksikmängus kaotas Üprus avaringis Lucie Krulovále (Tšehhi) 16:21, 14:21.