Triitoni lasteturniir alustab juubelihooaega

Eeloleval laupäeval, 12. septembril saab alguse sulgpalliklubi Triiton lasteturniiride hooaeg, järjekorras juba kümnes. Kõik Triitoni klubisüsteemist võrsunud praegused tippmängijad on oma esmase võistluskogemuse saanud just nendelt võistlustelt. Noorteturniiri võitjate seas on olnud Tauri Kilk, Catlyn Kruus, Marelle Salu, Karoliine Inselberg ja veel paljud teised.

Kui sarja esimesed kaheksa hooaega mängiti Sarapuu sulgpallihallis, siis viimatisel hooajal oli mängupaigaks A. Le Coqi spordimaja. Juubelihooajal toimuvad võistlused lisaks A. Le Coqile ka Variku spordihoones. Avaturniirile 12. septembril järgnevad võistlused peetakse selle aastanumbri sees veel 10. oktoobril ja 14. novembril Variku spordihoones ning 12. detsembril taas A. Le Coqi spordimajas.

Sari peab edasi arenema ja seetõttu on korraldajad algaval hooajal plaaninud mitmeid muudatusi. Olulisem neist puudutab esiliigat, kus sellel hooajal toimuvad mängud suurel väljakul ja sulepallidega. Uuel hooajal oodatakse rohkem osalejaid ka väljastpoolt Triitoni klubi, sest algselt klubisisesena mõeldud turniir kuulub nüüdsest Eesti Sulgpalliliidu harrastajate võistluskalendrisse.

Tauri Kilk Triitoni noorteturniiril 25. veebruaril 2012. Foto: Triiton

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga