Triitoni esindus mängib klubide karikal kahes finaalis

Laupäeval Kääriku spordihoones alanud Eesti klubide karikavõistlustel jõuti viie meistriliigasse kuuluva klubivõistkonna konkurentsis avapäeva lõpuks nii kaugele, et pühapäevased kohamängude paarid said selgeks.

A-alagrupis saatis täisedu Triitonit. Avakohtumises Veeriku Badmintoni vastu viis Tauri Kilk oma klubi 20:12 juhtima ning Catlyn Kruusi lõpetades juhtis Triiton juba 40:21. Väike tagasilööl tuli meespaaris, kus Anton Berik ja Mikk Õunmaa kaotasid Artur Ajupovile ja Marcus Lõole 20:23, kuid kokkuvõttes juhtis endiselt Triiton 60:44. Seejärel loovutasid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel vastastele vaid viis punkti ning viimases paaris panid Kilk ja Marran punkti 20:6-ga. Kokkuvõttes seega 100:55.

Teises voorus mindi kokku Tallinna Sulgpallikeskuse esindusega. Kilk oli taas avakohtumises võidukas, kuid Mario Kirisma kogus vaid ühe punkti vähem. Kruus suurendas 20:10 võiduga triitonlaste edu juba turvaliseks ning ka paarismängudes ei saanud tallinlased meie omadele vastu. Lõpuks 100:65. Viimases voorus saadi Tallinna Kalevist jagu 100:45, Kilk loovutas üksikmängus Vahur Lukinile vaid kolm punkti.

Täiseduga lõpetanud Triitoni järel kindlustas endale kolmanda koha mängu Veeriku klubi, alistades viimases voorus Sulgpallikeskuse 100:89.

B-alagrupis oli kolm võistkonda ning esikoha sai TÜASK I. Raul Musta Sulgpallikool alistati 100:67 ja oma teine rivistus 100:56. Esikohamäng Triitoni ja ülikooli klubi esinduskoosseisus vahel on Käärikul plaanitud algama pühapäeval kell 14.30.

Esimese ja teise liiga ühisel turniiril on Triitonil juba finaalikoht käes, sest A-alagrupis alistati järjest Pärnu Spordikool 100:89, Tallinna Sulgpalliklubi 100:88 ja Rapla Valge Hani 100:57. Pärnakate vastu oldi kolme mängu järel ees 60:45 ning napid kaotused naiste paarismängus ja segapaarismängus enam ohtlikuks ei saanud. Tallinlaste vastu olid kõik kohtumised tasavägised, kuid ühegi mängu järel ei olnud tartlased kaotusseisus.

B-alagrupis mängis täiseduga Veeriku Badmintoni esinduskoosseis, kuid neil tuleb enda finaalikõlblikkust pühapäeval tõestada kohtumises C-alagrupi parimaga. Selles grupis peetakse viimane voor alles pühapäeva hommikul, laupäeva järel on Fookusel kaks võitu, Tallinna Sulgpallikeskusel ja Veeriku teisel esindusel üks. Fookus kohtub seni mõlemas voorus kaotanud Pärnu esindusega.

Kolmanda ja neljanda liiga klubide konkurentsis jäi Triitoni esindus D-alagrupis alla nii Võru Sulgpalliklubile (67:100) ja Fööniksile (63:100) ning jätkab pühapäeval mänge 9.-12. kohani.

Klubide karikavõistluste tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga