Triiton pakub pealtvaatajale kahe euro eest kolme tuhandet

Sulgpalliklubil Triiton on au ja rõõm kutsuda kõiki kaasa elama Eesti 59. meistrivõistlustele sulgpallis. Aasta tähtsaim kohalik võistlus Eestis peetakse 3.–5. veebruarini 2023 Tartus, A. Le Coqi spordimaja väljakutel.

Reedel, 3. veebruaril algavad võistlused kell 13 ning päev lõpeb kõigi veerandfinalistide selgumise järel. Laupäeval, 4. veebruaril alates kella 12-st on kõigis viies mänguliigis veerandfinaalide aeg, poolfinaalid algavad orienteeruvalt kell 16. Eesti meistrid selguvad pühapäeval, 5. veebruaril kell 10 algavates finaalides.

Üksikmängus tulevad Tartusse Eesti meistritiitlit kaitsma naistest viimase kuue aasta võitja Kristin Kuuba ja meestest alates 2006. aastast ehk 17 aastat järjepanu meistrivõistlustel kaotuseta püsinud Raul Must. Osalevad ka kõik Eesti parimad paarismängijad. Kindlasti on huvitav jälgida, mitme medalivõiduni jõuavad kodusaalis viimaste aastate Eesti juhtiva sulgpalliklubi Triiton mängijad. Mullu toodi Tallinnas peetud meistrivõistlustel 24 medalist meie klubisse 9,  kuldadest teenisid meie mängijad täpselt pooled ehk 4. Eesti Sulgpalliliidu suurtoetaja Lenne on turniiri auhinnafondi annetanud 5000 eurot.

Triiton kutsub võistlusi jälgima esmajoones kõiki Triitoni sulgpallitreeningutel osalevaid õpilasi, nende pereliikmeid, sõpru ja tuttavaid. Ikka selleks, et kohapeal oma silmaga veenduda – SULGPALL  ON SUUREPÄRANE! Pealtvaatamine on kõigile tasuta.

Ainult saalis viibides saate olla osalejad meistrivõistluste puhul sündivates erinevates ettevõtmistes. Neis osalemiseks on vaja kohale saabudes soetada flaier, mis on müügil spordimaja teisel korrusel asuvas kohvikus. Üks flaier maksab 2  eurot, soovi korral võib neid osta ka mitu. Enne flaieri loosikasti libistamist kirjutage selle pöördele kindlasti oma ees- ja perekonnanimi ning märgusõna Triiton.

Mängupäevadel on plaanis flaieriomanike vahel välja loosida mitmeid erineva kestvusega klubimaksu vabastusi, samuti on võimalus võita tasuta osalemine Triitoni augustikuises suvelaagris Kilingi-Nõmmel. Kõik ostetud flaierid osalevad õnnemängudes, kus loositakse välja erinevaid meeneid ja sulgpallivarustust. Laupäeval korraldame pärast veerand- ja poolfinaale osavusmängu, kus kolmel flaieriomanikul on hea õnne korral võimalus võita kuni 3000 eurot. Lisaks toimub laupäeval heategevuslik oksjon, kus helde osaleja võib saada Raul Musta võistlusreketi omanikuks, samuti on oksjonil Eesti koondise särke ja muidugi mitmesugust sulgpallivarustust.

Kohtume saalis!

Lugupidamisega
Sulgpalliklubi Triiton

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga