Triiton ootab sulgpallureid hüppenöörivõistlusele!

Triitoni treenerid otsisid eriolukorra tingimustes sulgpalluritele individuaalset tegevust ning leidsidki tee, kuidas mängijate üldfüüsilise vormi hoida ja parandada. Võistlusel osalemiseks tuleb appi võtta hüppenöör!

Võistluse põhimõte on, et iga sportlane sooritab kodus hüppenööriga hüppeid ning paneb kirja vigadeta tehtud kordade arv. Sooritus tuleb salvestada videona, kuid seda ei pea saatma ega jagama. Salvestust on hiljem vaja vaid tulemuse õigsuse tõestamiseks. Võistleja sisestab oma tulemuse sooritusele järgneval päeval veebilehele sulgpallihall.ee. Proovimiste ja tulemuse saatmiste arv inimese kohta ei ole piiratud. Iga nädala esmaspäeval avaldatakse jooksev edetabel koos iga vanuseklassi kümne parema tulemusega kodulehel www.sulgpallihall.ee

Vaata, milline näeb välja õige sooritus:

Registreeru ja sisesta oma tulemus siin.

Võistlus kestab 31. märtsist 31. maini 2020, arvestust peetakse kokku seitsmes liigas: U-11 (2010 ja hiljem sünd.); U-13 (2008 ja hiljem sünd.); U-15 (2006 ja hiljem sünd.); U-17 (2004 ja hiljem sünd.), U-19 (2002 ja hiljem sünd.), 2001 ja varem sünd. (sulgpallurid, muude alade sportlased ja harrastajad üle Eesti) ning treenerite registrisse kantud sulgpallitreenerid. U-11 liigas osalejad sooritavad hüppenööriga ühekordsed hüpped, ülejäänud liigad kahekordsed hüpped.

Võistlusel osalemine on tasuta, iga liiga võitjat autasustatakse PopSpordi! 30-eurose kinkekaardiga. Kõige tohkem kahekordseid hüppeid sooritanu saab 20-eurose kinkekaardi lisaks.

Info telefonil 506 1373

E-post: sarapuu.sulgpallihall@gmail.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga