Tokyosse kodumaise kaitsega

Kaheksa päeva enne Tokyo suveolümpiamängude algust oli Tartus, Zeppelini kaubanduskeskuse Popspordi! kaupluses pidulik hetk kui oma esimesele olümpiale sõitev sulgpallur Kristin Kuuba ning tema treener, kolmandat korda olümpiatee jalge alla võttev Mart Siliksaar said lisaks headele soovidele kaasa ka väärtusliku kaitsevahendi, Eestis disainitud ja toodetud kaelarespiraatori.

Mart Siliksaar, Tarmo Kajandi ja Kristin Kuuba. Foto: triiton

Popspordi! juhatuse liige Tarmo Kajandi ütles selle kandja pea ümber viirusevaba tsooni tekitava aparaadi üleandmisel, et viiruseohtlikus maailmas pole ükski kaitsevahend liiast. „Panustame sellesse, et ükski olümpialinnas ringi lendav viirus ei pääseks meie sportlasi kimbutama. Lisaks Kristinile ja Mardile oleme otsustanud meie kaupluse poolt isikliku viirusevastase õhupuhasti kinkida veel Raul Mustale, Ksenija Baltale, tema treenerile Andrei Nazarovile, Rasmus Mägile ja tema treenerile ning Peeter Oleskile. Eesti toode Jaapanis peaks kindlustama meie olümpiasportlastele turvalise oleku,“ sõnas Kajandi.

Kristin Kuuba ja Mart Siliksaar alustavad pikka lennureisi marsruudil Tallinn – Helsingi – Tokyo reedel. Tartlanna esimene mäng olümpiaturniiril on esialgsete kavade kohaselt esmaspäeval, 26. juulil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga