Pazardžikus olid eestlastest parimad paarismängijad Talts ja Värv

Lõuna-Bulgaarias Pazardžiku nime kandvas linnas peetakse esmaspäevast neljapäevani alla 17-aastaste Bulgarian Open. Kolmapäeval peeti veerand- ja poolfinaale ning Eesti U-17 koondis oli kaheksa parema seas esindatud nelja esindusega. Neist poolfinaali mängisid end vaid kolmanda asetusega Chris Robin Taltsil (TSKeskus) ja Tregert Gustav Värvil (TÜASK).

Nelja parema sekka astumiseks tuli meie meespaaril jagu saada sakslastest Hannes Blühdornist ja Kjell Wagenerist ning sellega saadi geimidega 21:16 ja 21:17 ka hakkama. Neljapäevasesse finaali eestlastel aga asja pole, sest türklastele Burak Mert Alkayale ja Furkan Saracile jäädi poolfinaalis alla 13:21, 16:21.

Noormeeste üksikmängus kaotas Hugo Themas (Triiton) kaheksa parema seas esimese asetusega Kean Gabor Kigyosele (Ungari) 12:21, 17:21. Neidude üksikmängus jäi neljanda asetusega Elisaveta Berik (Triiton) tasavägises mängus alla Beren Ustunkayale (Türgi) 14:21, 17:21.

Segapaarismängus mängisid Andrei Schmidt ja Elisaveta Berik veerandfinaalis kolmanda asetusega venelaste Ivan Samulenkovi ja Galina Lissotškinaga. Tartlased kaotasid avageimi 9:21, kuid teises geimis loovutati vastastele omakorda vaid 11 punkti. Tasavägine oli ka kolmas geim, mis lõppes siiski Venemaa paari võiduga 21:18.