Tartus peeti Paarissulgede sügisturniiri

Tartu Ülikooli spordihoones peeti laupäeval, 24. septembril Paarissulgede sügisturniir.

Meistriliigas võidutsesid meestest vastsed klubikaaslased Triitonis Raul Käsner ja Tauri Kilk. Poolfinaalis alistati Mikk Järveoja (TÜASK) ja Kristjan Täherand (Tondiraba SK) 21:12, 21:17 ning finaalis Mario Kirisma ja Robin Schmalz (TSKeskus) 21:15, 21:18. Viimased oli nelja hulgas jagu saanud Andrei Schmidtist ja Hugo Themasest (Triiton) 21:14, 21:17.

Esiliigas võitsid Erko Kasekamp (Triiton) ja Teet Smidt (Veeriku Badminton) kõik kolm vastast, teiseks jäänud Triitoni paar Roland Kutsei – Art Richard Müürsepp alistati seejuures 13:21, 21:11, 21:17. Teises liigas said turniirivõidu kirja tartlased Keshav Nagpal (Veeriku Badminton) ja Maksim Zagura (TÜASK), mägides finaalis Martin Kajandist ja Erkki Varrikust (Triiton) paremini 22:20, 21:14. Kolmandas liigas võidutsesid noored Marten Põder ja Kaspar Sorge. Triitoni ja TÜASK-i tandem oli finaalis parem Sander Pärnast ja Alar Tiidebergist (TÜASK) 22:20, 21:14. Neljandas liigas nautisid tubli treeningu vilju Nõo paarid. Artur Aun ja Emil Penner võitsid kõik kolm vastast, Andre Looskari ja Rando Penner kaotasid vaid klubikaaslastele 17:21, 17:21.

Naispaaride meistriliigas mängisid võidukalt Catlyn Kruus (Triiton) ja Ramona Üprus (TÜASK), esikohamängus loovutati Kertu Margusele (TÜASK) ja Editha Schmalzile (Tondiraba SK) geimides vastavalt 12 ja 9 punkti. Kolmandaks tulid Kätrin Lepp ja Marelle Salu Triitonist. Esliigas naispaare polnud, teises liigas jäi võidutiitel kodusaali, sest Marian Laur ja Karolina Pintšuk võitsid finaalis Mirethe Mölleri ja Helen Pärna Pärnust 21:11, 21:14. Kolmandas liigas tunnistasid kuue paari konkurentsis vaid võite klubitud Grete Pail ja Hanna Rattasepp, teise koha sai Triitoni paar Keidi Kaasma ja Grete-Liis Neemre kolme võiduga. Neljandas liigas jõudis kolme hulka kolm Triitoni paari, kusjuures finaal peeti omade vahel. Kristina Krit ja Katarina Pärli olid 21:19, 17:21, 21:13 paremad kui Gea Kääpa ja Susanna Yliniemi-Liias. Kolmas koht jäi Laura Toodule ja Helina Ziugandile.

 

Paarissulgede turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga