Skovshoved jätkab Taani liigas kaotuseta

Taani klubide sulgpalliliigas (Badmintonligaen) on põhiturniiri üheksast voorust peetud juba seitse. Kristin Kuuba tööandja Skovshoved on võitnud kõik seitse vastast, kuid et Taanis teenib punkte vastavalt võiduskoori suurusele, siis võib tabelit juhtida ka klubi, kel mõni kaotuski sisse lipsanud. Nii ongi enne kahte viimast vooru liider Højbjerg/Via Biler, kel tabelis ka üks kaotus, kuid punkte sellegipoolest 65 Skovshovedi 63 vastu. Kolmandal kohal paikneval tiitlikaitsjal Vendsysselil on koos 54 punkti.

Teisipäeval, 7. novembril kohtus Skovshoved kodus just kevadel meistriks kroonitud Vendsysseliga ja võitis 6:3. Kuuba kindlustas omalt poolt klubi edu 21:14, 21:15 võiduga Frederikke Østergaardi üle. Koduvõistkond võitis ka teise naiste üksikmängu, sest Line Christophersen sai kolmes geimis jagu Polina Buhrovast (Ukraina).

Neljapäeval, 9. vovembril oli Skovshoved külas Århus Badmintonhalis, kus kohalik AB alistati 8:1. Matšiks tabeli viimasega anti Kuubale vaba päev. Eesti esireket on sel hooajal kaasa löönud viies voorus ning alati võidukas olnud. Kuuba on järjest võitnud Chanel Linné (Team Skælskør-Slagelse) 21:6, 21:4, Marie Viscovichi (Gentofte) 21:17, 21:16, Josefine R. Jenseni (Solrød Strand) 10:21, 22:20, 21:11, Caroline Mouritseni (RSL Odense OBK) 21:3, 21:11 ning viimati siis Østergaardi.

Põhiturniiri eelviimases voorus mängib Skovshoved uue aasta 20. veebruaril kodus praegu seitsmendal kohal paikneva Værløsega ning kolm päeva hiljem võõrsil liidri Højbjerg/Via Bileriga.

Taani Badmintonligaen

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga