Kuidas tähistada Eesti Vabariigi aastapäeva? Spordi- ja vabaajakaupu müüv Popsport! eesotsas oma juhi Tarmo Kajandiga korraldas sel puhul hüpitsavõistluse! Väljakutse eesmärk oli panna võistlejate võimed proovile ja innustada noori kodus iseseisvalt harjutama. Kuna koroonapandeemia tõttu on trennis ja koolis käimine raskendatud, siis tuleb kodusele treeningule rohkem tähelepanu pöörata. Iga võistleja pidi nelja minuti jooksul sooritama hüpitsaga maksimaalse arvu hüppeid ja postitama oma tulemuse sotsiaalmeediasse.

Klass omaette oli Triitoni sulgpalliklubi kasvandik Helis Pajuste 792 hüppega. Ka teine koht kuulus Triitoni esindajale Catlyn Kruusile 730 hüppega. Esikuuikusse jõudsid veel Anna-Maria Tsižik (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium) 655, Art Richard Müürsepp (Triiton) 640, Kaidi Kleinson (VK Tartu Kalev) 635 ja Rasmus Kivari (Elva Gümnaasium) 631 korraga.

Elisaveta Berik ja Helis Pajuste. Foto: Popsport!

Arvestust peeti ka koolide vahel, võistkonna moodustasid kaks tüdrukut ja kaks poissi, kelle tulemused liideti. Kümne kooli konkurentsis osutus parimaks Harkujärve Põhikool ning pälvis Popspordi 100-eurose kinkekaardi. Neil kogunes nelja võistleja peale 2151 hüpet. Järgnesid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 2140 ja Tallinna 21. Kool 2138 hüppega. Et Uulu koolis tahtsid kõik õpilased hüpata, siis pani iga klass välja oma esinduse.

Kõigi osalejate vahel loositi välja ka Popspordi 50-eurone kinkekaart ja loosiõnn naeratas Elisaveta Berikule Triitonist.

Kõikide osalejate videod on nähtaval SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga